Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Lehetek...

Van még remény? Lehetek babás? Pco-m van, clostit szedek 2x1, nov. 14.-én voltam a 12. napi uh-on, csak egy 7 mm-es tüszőm volt, viszont azt mondták, h lehet, h megnő...így számolva a ciklus 22. napján volt peteérésem..

Figyelt kérdés
Most itt vagyok a 37. napon mensi még szerencsére nincs, viszont a 35. napon negatívat teszteltem, bár valószínüleg korán volt. Ha van baba azt mikor mutatja ki a teszt az én esetemben? És melyik tesztet érdemes megvennem? (Eddig 31-32 napos ciklusaim voltak)
2008. dec. 9. 06:46
 1/1 anonim ***** válasza:
prsze hogy lehetsz terhes!!!!én is pco-s vagyok! engem 3 hónapig kezeltek a clostival és most már csak 3 hetem van hátra elméletileg! egy egészséges kislány várja a pocimban hogymikor jöhet ki...várj még egy hetet és tesztelj megint! az hogy melyik a jó teszt ? hát nem tudom! én egy tesztet vettem a lilly-t és az is kimutatta! de ha mégsem lennél terhes ne keseredj el! azonnal kezdj el szénhidrátszegény diétát és meglesz a hatása!!!!!!!!
2008. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!