Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruávió után, peteérés...

Menstruávió után, peteérés előtt, milyen a méhszáj? És milyen hüvelyváladék van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A peteérés környékén kissé megnyílik a méhszáj. A nyálka pedig tojásfehérje-szerű. Ez eltarthat több napig is. A hő megemelkedése a mérvadó.
2010. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menzesz után közvetlenül elég lenn van és zárt. elkezd felfelé vándorolni, és nyílik ki. nálam legalábbis. remélem segítettem. (nedvesnek érzem magam, de nincs igazán folyásom, az is max krémes.)
2010. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtok!

Nekem ez volt az első gyógyszeres (closty-s) hónapom.Volt 2érett tüszőm,meg is repedt.Na most kb 3hete fent van a hőm.Nagyon erős mensiszerű görcseim voltak másfél hétig mielőtt mejött,azt írták a lányok,hogy a gyógyszer mellékhatása lehet.Most a méhszájam ugyanúgy fent van és zárt,mint a mesim előtt volt,nem jött lejebb egy mm-t sem.Gondoltam arra hogy végre babás lehetek,de a vérzés miatt úgy hiszem még sem lehet az.Csináltam tesztet,de negatív.Csak ezt a mészájdolgot nem értem..:(((illetve a testemet nem értem.Még a gyógyszer előtti hónapokban mikor megjött,éreztem,hogy a "gömböcském"lejjebb van(a tampon felhelyezésénél),de most el sem érem szinte.

2010. aug. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!