Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Szept 4én...

Mi bajom lehet? Szept 4én kell megjönnie, aug 6án volt meg. Olyan 20-22re számoltam a peteérést. Volt hasszúrka, erős váladék stb. ma még mindig erős tojásos folyásom van. Lehetséges hogy még mindig peteérésem van? Ennyire megkésett volna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, van amikor a tüsző megreped és nehezen bújik ki belőle a petesejt, jó pár napig is eltart..szóval sűrűn szeretgessétek egymást a pároddal a másik dolog nem mindenkinek félidőben van pé-je..ezért jó a hőmérőzés azzal szépen lehet követni..viszont amint elmúlt a tojásfehérjés cucc akkor vége az ovunak,,úgy, hogy hajrá...nekem néha négy öt napig is tojásf-s.
2010. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj, csak a férjem 2napja nincs itthon, melózik...vasárnap és kedden tudtunk együtt lenni. vasárnap jön újra haza:-( köszi!!
2010. aug. 27. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
naaaaaaaa nehogy elkeseredj már, több napig is elélnek a kis fickók benned, tehát még az előző együttlétek is jók lehetnek..a babát tervezők otthonán van sok példagörbe szerencsés találatú terhességről..néztem épp tegnap van olyan aki hat vagy hét nappal volt együtt pé előtt a parjávál és babás lett mert megfelelő volt a hüvelyi ph-ja:) amúgy ha babót akarsz és azt akarod, hogy a kisfickók gyorsan oda érjenek ahova kell és több napig éljenek benned mint máskor akkor ajánlom neked a pre-seed et ez egy olyan zselé amit a hüvelybe kell nyomni szeretkezés előtt és kifelyezetten gyereknemzés céljára hozták létre..védőpajzsként körbe veszik a kisfickókat és segíti az útját emellett a nőnek megfelelő ph értéket állít be a hüvelyébe stb..ez az egyetlen olyan hüvelyzselé ami nem öli meg a spermákat hanem segít nekik . érdemes kipróbálni..nekünk bevált:)főleg, hogy én kinyírtam a spermákat előtte a zselé viszont ezt sem engedte:)
2010. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!