Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha nem kesett meg, most...

Soha nem kesett meg, most eloszor de mar egy hetet, ha harom teszt negativ lett, mi lehet megis?

Figyelt kérdés
38 eves
2008. dec. 8. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz terhes. Élő példa a húgom. De ő még menstruált is, és több teszt negatív lett, végül a 12. héten lett pozitív.

Esetleg korai menopauza?

2008. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remelem nem,semmi erre utalo jel nincs ezen kivul,olvastam rola.Megyek a dokihoz minnel elobb.Koszi a valaszt.
2008. dec. 8. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom az előző válaszoló húga mit csinált, de nekem azt mondta a nődoki, hogy a teszt nem hazudik. Elég egyet venni, ha a használati utasításnak megfelelően használod, akkor nem téved (kivéve a lombikbaba, de az más tészta).

Úgy hallottam a ciszta okozhat ilyen tünetet. De nem érdemes találgatni, mindenképpen orvoshoz kellene menned.

2008. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!