Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap múlva kellene megjönnie,...

2 nap múlva kellene megjönnie,fájnak a melleim ami ilyenkor nem szokott ,mindig volt eddig előjele barna folyás egy hétig de most krémes inkább a hőm 37 de az a megfázástól is lehet !Terhes vagyok végre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én is így vagyok vele, de én még nem tesztelek, megvárom a hétvégét, nekem holnap kellene megjönnie. Szorítok!
2008. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia én sem tesztelek még majd inkább péntek környékén

remélem mind kettőnknek baba van!szoítok én is!

2008. dec. 8. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Húúú szorítok nektek, szerintem se teszteljetek, ha kibírjátok, majd csak a 7 végén...


És gratula ha babás vagy

2008. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam!Sose fájt a mellem most igen! Szombatra nem vártam! Tegnap és ma teszteltem! Pozitív lett mindkettő:)! Sok sikert:)!!
2008. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hű remélem nekem is poz lesz bár még nem vettem meg mert nem bírnám ki hogy ne csináljam meg inkább majd csak pénteken veszek!meg hátha addig megjön,de a mellem még mindig fáj

oldalt,egész kellemetlen de ha babát várok akkor én mindet kibírok!majd írok hogy mi lett az eredmény!

2008. dec. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!