Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva jelentkezik...

Mennyi idő múlva jelentkezik az első tünet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap voltunk először együtt. Én szűz voltam. Védekeztünk, a gumi sem szakadhatott ki de a barátom amúgy sem bennem ment el.

Ma még is hányingerem volt és egy keveset hánytam is.

Úgy tudom ilyen hamar (kb.1nap) nem lehetne tünetem. Nagyon félek, hogy mi van, ha még is teherbe estem. Kérlek nyugtassatok meg, hogy ilyen hamar nem jöhet tünet, hisz ha jól tudom általában beágyazódás után szoktak lenni tünetek


2021. jún. 10. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy terhes. Ne idegesítsd magad.
2021. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Kb két héttel aktus után. A hányinger most biztosan nem terhességtől van, mert kell még kb 8 nap, hogy a megtermékenyített petesejt beágyazódjon, szóval most még semmiképpen nem lehetsz terhes. A leírásod alapján pedig amúgy sem.
2021. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olvasgass még a témáról. Nem vagy terhes ..és sajnos felkészült sem.
2021. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy terhes, ez biztos és valószínűleg csak a stressztől hánytál, mert annyira rá vagy feszülve a témára. Ha óvszerrel védekeztek az aktus teljes időtartama alatt és nem szakad ki, akkor biztosan nem lehetsz terhes. Még akkor se, ha a barátod abba élvez, hiszen pont erre van kitalálva.
2021. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is így védekeztek akkor kizárt, hogy terhes legyél. Élvezd az együttléteket és ne görcsölj rá arra, hogy terhes vagy. Ajánlanám, hogy olvass utána a terhesség /védekezés/teherbeesés témának, de a neten annyit hülyeség terjed, hogy a legtöbb fiatal attól feszül be, ha mindent elolvas,mert kb már azt is írják, hogy attól terhes lehetsz, ha megfogod a szerszámot.
2021. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem volt egészen a szülésig semmilyen tünetem. Csak a baba mozgása, de az is csak nagyon ritkán.


Szóval nem készpénz, hogy lesz tünet. Csak a mensi elmaradása.

2021. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérlek mielőtt szexuális életet élsz, tájékozódj már egy kicsit.. internet a barátod, még ha a biosz könyv nem is. Olvasgass, járj utána hogy hogyan működik a női test és még a szex is sokkal nyugodtabb és ezáltal élvezhetőbb lesz..
2021. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Minek szexel az, aki ennyire buta hozzá?! 🤦‍♀️
2021. jún. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!