Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor megint lecsúsztunk róla?

Akkor megint lecsúsztunk róla?

Figyelt kérdés
Tegnapelőttre számoltam a peteérésemet, és éreztem is a hasam alján, szúrkált stb. a váladékom hol nyúlós volt hol krémesebb, de erős. vasárnap és tegnap voltunk együtt, ma pedig több nyúlós váladékom van, olyan igazi tojásfehérje szerű. akkor ma kellene újra együtt lennünk? sajna a férjem nem lesz itthon. vagy a tegnapival is elcsíphettük?
2010. aug. 25. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán elcsíphettétek a tegnapival is.Amikor érzed a pét--azaz a petefészek fájdalmaid vannak a tüsződ akkor készül megrepedni..lehet már másnapra meg is reped, lehet, hogy még pár napig csak szivárog a tüszőből a folyadék ami a petesejtet körbe veszi..és utána reped meg..minden esetre amikor már a hőd reggel elkezdődik emelkedni akkor már nagy valszín megtörtént a pete kiszabadulása..a dokim azt mondta, hogy aznap amikor lezuhan a hőmérsékletem pár tized fokkal akkor már megrepedt a túsző mert a benne lévő folyadék kifolyik és a hasnyálkahártyára ömlik, ez lehűti a testet ..de nem biztos, hogy olyan mértékű repedés lesz rajta ekkor ,hogy a pete ki tud szabadulni, lehet az még egy vagy két nap is onnan számolva..tehát ezt csak uh-val tudják megmondani, hogy igazán melyik az a nap..de e legvalószínűbb az ovus fájdalomkor és utána is együtt lenni ..ha megfelelő a hüvely ph értéke akkor a spermák több napig is elélnek..és elcsípik a petéd:)
2010. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! ma meg már nem érzem a petefészkemet, a hőmet még nem mérem, de asszem köv. hónaptól nekiállok, ha most nem sikerült a "találkozás":-) mégegyszer köszi!
2010. aug. 25. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen..ne várj következő hónapig minek várni?:) reggel bekapod a hőmérőt a szádba nyelv alá és feljegyzed és már látod is napról napra, hogy emelkedik a hőd..ha sikerált kiszabadulni a petédnek..átlaghő ciklus elsőfelébe 32.-35.5 között szokott lenni a nagy átlagnál..ha reggel neked már ettől több akkor sínen vagy..és ha már 36,9 vagy 37 körüli lesz akkor babóra is lehet gyanakodni.Sok sikert..ajánlom a ciklus.hu-t ott szépen tudod vezetni a hődet.
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem a 32 túl kevés, sőt a 35 fokos hő is alacsonynak számít. az átlag (ha van ilyen) magasabb.
2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
áá most néztem elírtam, nem kicsit..36,2-őt és 36,5-öt akartam írni:)
2010. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem csúsztál le róla, majd ciklus végén kiderül:)

Amúgy ajánlom az ovulációs tesztet, egyszerű és kimutatja biztosan a peteérést.

2010. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, majd kiderül, csak ezzel a peteérés dologgal nehezen jövök egyenesbe, valóban a legjobb egy ovu tesz lesz ill. a hőmérőzés.
2010. aug. 25. 19:37
 8/10 A kérdező kommentje:
sziasztok,ma megint erős a váladék, tuti h lecsúsztunk,tegnap kellett volna. vagy erre csak egy nap van? vagy hogy van ez?
2010. aug. 26. 08:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a váladékból lehetetlen pontosan megmondani. Csinálj ovu tesztet, lehet a Dmben kapni Coraxot, van benne 5 db, ha el is használsz most egyet, marad a következő ciklusra.
2010. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
áhh most már mindegy, majd köv hónapban. bár kicsit ódzkodok ezektől a tesztektől...tudom hülyeség, de mindig arra gondolok, hogy "öreganyáink" nem használtak semmiféle tesztet, mégis potyogtak a gyerekek:-))
2010. aug. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!