Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán lefeküdtünk a párommal...

Szerdán lefeküdtünk a párommal védekezés nélkül. Elvileg nem ment el bennem. Nekem pont akkortájban volt peteérésem. Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
(Mert ugye az előváladéktól is teherbe lehet esni) Belátom, ezt nem így kellett volna... :( De ha esetleg baba lesz, akkor sem esem pánikba. Tudom, hogy száz ilyenfajta kérdés voltmár, de azért válaszoljatok kérlek!
2008. dec. 7. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
szia!mi 2 éven keresztül így védekeztünk és nem lett belöle baba!!!mikor már szerettünk volna akkor elsö alkalommal teherbe estem és most van egy 3hónapos kislányunk!DE EZ NEM TÖRVÉNYSZERŰ!!!!!!!!!!!OLYAT IS HALLOTTAM HOGY VKI ÍGY ESETT TEHERBE!!!sztem 70% esély van rá hogy nem estél teherbe!2 hét múlva csinálj tesztet 600 ft.
2008. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!