Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 1 okozott valakinek...

Grosstimea kérdése:

Femibion 1 okozott valakinek cikluszavart?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni a babával. Fembion 1-et kezdetem el szedni. A várható menstruáció előtt 1 héttel barnázás jeletkezett, ami 4 napig tartott, majd a 26. napon megjött vérzés, ami így a 3-4 nappal korábban jött meg a szokásostól.Enyhébb is volt, a 3. napra nem sok maradt, inkább már az is csak barnázás. Lehetséges lenne, hogy a vitamin szólt bele a ciklusomba, okozott valakinek hasonlót?

2021. máj. 22. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vitamin érdemileg nem szól bele a ciklusba. Azt el tudom képzelni, hogy maga a próbálkozás ténye (a pszichológiai hatás miatt) beleszólhat, de maga a vitamin nem.
2021. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a probalkozas. Lehet hulyeseg, nem tudom mi volt az oka,de onnantol hogy nem vedekeztunk,halal pontos 28napos cikluasaim kezdtek lenni, elotte mindig ossze vissza jott meg 🤷
2021. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vitamin tuti nem számít, ellenben azt el tudom képzelni, hogy elindult valami de progeszteronhiány miatt elment és ez torkollot a vérzésbe, legalábbis a barnázás erre szokott utalni, ha ez megismétlődik akkor elmennék orvoshoz ezzel mert lehet, hogy gyógyszeres pótlás kell majd.

Egyébként 2 ez nálunk is így volt, az amúgy 27-31 napos ciklusom a próbálkozás után egyből beállt 28 napra, fura.

2021. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így volt, tuti, hogy valami pszichés oka van. 🙂


#1 voltam.

2021. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer valami olyasmit olvastam errol, hogy a szervezeted erzekeli a spermium jelenletet, es termeszet adta oszton hogy ugy mondjam, hogy a szervezet magatol keszul fel a megtermekenyulesre. Tehat ugy alakitja a ciklust, hogy optimalis legyen a minel hamarabbi megtermekenyulesre. Valamifele allatias osztonnek is nevezhetjuk. Hormonszinten egeszseges szervezet beall, hogy sikeresen szaporodj. :)


2es voltam.

2021. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Betti92 ***** válasza:
A femibio 1 csak teherbeesés után szedendő. A femibion 0-babatervezés való a felkészülési időszakra.
2021. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!