Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha a barátom...

Lehetek-e terhes, ha a barátom csak 10mp-re tette be gumi nélkül, előtte letörölte és nem is mozogtunk míg benn volt?

Figyelt kérdés
Először voltam együtt a barátommal és alapból is ez volt az első,a szex alatt gumival védekeztünk,a menstruációm alapból is késik és elég stresszes vagyok most emiatt,bár ő azt mondja semmi okom nincs féli,mert semmi olyat nem vittünk be.
2008. dec. 7. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha egy kicsit utána olvasol tudod hogy igy is teherbe lehet esni (bár kevés az esélye de lehetséges).
2008. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a stressz miatt nem jött meg.

Amúgy igen kicsi az esélye hogy babás légy.

Az előváladék viszont tartlamazhat ondót. Bár baromi keveset. Szerintem nem lesz gond.

Viszont ha pl nem is középidőben szeretkeztetek, akkor meg tényleg nem kell aggódnod, de ezt az infot nem adtad meg.

Legközelebb azért ne engedd - ha nem akartok kisbabát - hogy óvszer nélkül hatoljon beléd. Mert már voltak olyanok akik megszakítottan szeretkeztek, a férfi kívül élvezett el és mégis babások lettek.

Szerintem nincs gond. 1:100 az esélyed a babára.

2008. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!