Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erősödő terhességi teszt...

Nem erősödő terhességi teszt utalhat gondra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Április 22.-ére nem vártam a havi vérzést. Teszteltem , halvány pozitív lett. Másnap csináltam clearblue-s tesztet, azt írta 1-2hetes terhes vagyok. Ma,Április 27.én is teszteltem , ugyanúgy halvány pozitív lett,nem erősödött a tesztcsík múlthéthez képest. Nem véreztem. Május 18.-ra vagyok bejelentkezve nőgyógyászhoz. Jelezhet gondot a nem erősödő halvány teszt? Volt valaki hasonló helyzetben már? Köszönöm előre is a válaszokat!
2021. ápr. 27. 14:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Pepino 10-essel
2021. ápr. 27. 15:11
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
Én ugyanebben a helyzetben voltam mint te. Nekem nem maradt meg a terhesség, kémiai lett belőle, de ez nem törvényszerű hogy nálad is az lesz. Nálam sajnos ezért nem erősödött a csík, kitartás!
2021. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%
Na nekem a predictor early olyan halvány volt a késés első napján, hogy nem nyugtatott meg :D De a Facelle két nap késés után viszonylag normális erősségű volt. Úgy látszik kinek a pap, kinek a papné :) A Pepino-t nem ismerem.
2021. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Csináltam most egy clearblue-t megint. 1-2 hetet mutatott most is.
2021. ápr. 27. 16:00
 15/32 anonim ***** válasza:
Régóta próbálkoztok?
2021. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem. :) Első hónap igazából .
2021. ápr. 27. 16:36
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha meg is jön pár nap múlva, ne keseredj el nagyon. Nyilván nagyon szomorú tőle az ember, de a pozitív oldala, hogy tudod, nincs probléma legalább magával a teherbeeséssel. Nem tűnik nagy vigasznak, de nekem így volt. Ezzel nyugtattam magam. Az első elment, ugyanígy első próbálkozásra, a második terhességem meg már jött is a következő hónapban. Azért amíg nem jön meg, van remény, mondják...
2021. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sem erősödött a csík és szintén üres petezsakom volt. A kimaradt menzeszen kívül nem is volt tünetem. De akkor engem is többen nyugtattak pozitív példával, hogy nekik sem erősödött és mégis minden rendben volt. Orvosi vizsgálat nélkül nehéz megmondani. Nekem nagyon nehéz volt kivarni azt az időt, míg mehettem a dokihoz, utána meg a bizonytalanságot, hogy várunk, hátha csak később fogant... Úgyhogy tudom, nem könnyű várakozni bizonytalanul. Nekem egyedül az segített kicsit, hogy Istenre bíztam a babámat, hogy vigyázzon rá, amíg én nem tudok neki örülni (nem mertem beleelni magam).
2021. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben teszteltem így de nekem nem hogy nem erősödött vagy maradt épp ugyan olyan erősségű hanem màr a 3. teszten semmi nem volt.2 nap múlva meg is jött. Most ismét úgy néz ki ,hogy terhes vagyok a 2. Babàval. Az első predictor rögtön kijött a 2. Csík 2 nappal nem vàrt előtt. Majd csinàltam x-epilt azon alig látni valamit,2 nap múlva ismételtem azon már hatàrozottan pozitív de még mindig halvàny. Aztàn 3 nap múlva ismét teszteltem ott is látszik a 2 csík de nem erősebb a kontrollnál. Picit megilyedtem hogy egy hét késés után legalább olyan erősnek kénne lennie mint a kontroll,de aztàn eszembe jutott hogy az első babànàl se volt olyan erős. Hétfőn megyek először dokihoz remélem minden rendben lesz.
2021. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanúgy jártam mint az utolsó, pont decemberben.

Halvány teszt, nagy volt az öröm, de a férjemnek nem mondtam el, én is csak alig láttam.

Gondoltam várok pár napot hátha erősödik, de semmi, majd rá pár napra megjött.

Akkor én is sokat olvasgattam a témában, nagyon sokat írnak róla, nagyon sokfélét, igazából ezért én úgy gondolom bármi lehet.

Hogy pozitív része is legyen a dolognak, ezt követő 2. hónapban sikerült teherbe esnem, most töltöttem a 12. hetet.

Szóval, amit írnak, hogy legalább elindult valami, és ez azt jelenti, hogy mindkettőnknél rendben vannak a dolgok,igazuk van, így kicsit nyugodtabban folytattuk januárban a próbálkozást.

2021. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!