Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júl.30-án jött meg utoljára,...

Júl.30-án jött meg utoljára, elvileg jövő héten (vagy már most) kell újra megjönnie, de NAGYON NEM VÁROM! Ha terhes lennék, mit kellene már éreznem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

álmosság, mellfeszülés, hányinger.


vagy épp semmit, mert nekem a mellfájáson kívűl semmi bajom, és 2 hete kimutatta a teszt, hogy pozítiv. Már csináltam 4 et, de mindegyik erős pozítiv.

Most kezdek fáradtabb lenni, van úgy hogy előbb alszom mint a kisfiam!


Érdekes mert az elsőnél hányingerem volt.

2010. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korai lenne még álmosságot meg ilyeneket éreznie...!!! Inkább csak hasszúrka, cici feszülés, de az sem feltétlen! Kinek van, kinek nincs!szorítok :-)
2010. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell még érezned 1 héttel a mensi előtt. Igazából ha most összejött, akkor is csak mostanság kezd beágyazódni, addig pedig semmi tünet nincs. Utána lehet fáradtság, mellfeszülés, hasszúrka, mindjárt megjön érzés, ilyesmi. De csak lehet! Nem feltétlenül kell bármit érezni a késésig. A mellfeszülés, mindjárt megjön dolog éppúgy lehet a közelgő mensi jele is, fáradtság mástól is előfordulhat, szóvl ha bármelyiket észleled, az még nem jelent sikert. Az egyértelműbb jelek inkább csak akkor jönnek elő, ha már késik, de akkor az ember úgy is csinál tesztet, és kiderül. Nálam mindkét terhességnél a hányinger, szédülés, vérnyomásleesés stb. csak az 5-6 hétnél kezdődött, és az ismerőseimnél is kb. ilyenkor, nem akkor mikor még meg sem kellett jönnie.

Melyik napra is nem várod pontosan? Mert nekem nem egyértelmű, hogy akár most is,mert 28 napos ciklussal számolva még lenne 1 heted.

2010. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit éreztem, hogy meg fog jönni. Teljesen olyan érzés volt. Hányinger csak a 7. héten kezdődött. Álmosság, fáradtság egyáltalán nem volt, sőt, sokkal kevesebbet aludtam mint azelőtt, és több energiám volt.

Egyszer volt olyan, hogy szinte biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Fáradt voltam, ingerült, hányingerem volt, fájt a hasam... persze baba nem volt a dologban.. csak rákoncentrálás.

2010. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!