Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes az alábbi...

Lehetek terhes az alábbi esetben? A 4. napja késett a menstruációm, amikor a barátommal tovább mentünk a pettingnél.Ez volt az első ilyen alkalom..

Figyelt kérdés
Az óvszer külsejére került előváladék, és utána hatolt be 1kicsit, és naon parázok, h terhes lehetek mert már 11. napja késik a mensesem :S.(jah és spermicides volt az óvszer,ha ez számít vmit)
2008. dec. 5. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz,mert minden megtörténhet,de szerintem kicsi az esélye. Végezz el egy tesztet.
2008. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szija! Én is ugyan így vok vele...lefeküdtem a barátommal(gumit használtunk) és nem is élvezett belém...mégis 7 napja késik :S

De szerintem neked is meg nekem is csak azért késik mert ezen stresszelünk h nem jön meg!!

Dotti

2008. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szija. Na nekem is ez volt még régen. Mindig késett egyfolytában ideges voltam és akkor jött meg miután csináltam 1 tesztet( ami negatív lett) és megnyugodtam. De volt olyan h 1 hónapot kimaradt (azt hittem meghalok) de szerencsére jó nőgyógyászom van csináltunk egy hüvelyi ultrahangot és mondta minden rendbe van. Megmondta várjam meg míg megjön (3 napra rá megjött) Elkezdetem szedni a fogamzásgátlót amit felírt így tök nyugiba vagyok mert, mindig pénteken jön meg. :):) Neked is ajánlóm hogy, keress egy dokit és beszéld meg vele. www.fogamzasgatlas.hu itt nézz szét :)

pixpix

2008. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor mostmár 3an vagyunk :D

Én is ilyen miatt stresszeltem :)

A kérdésedre válaszolva.. nekem is ezt válaszolták :D Közmondás.. "Csak az nem tud teherbe esni, aki nem él szexuális életet." Szóval tulajdonképpen az esély mindig meg van rá. Max akk nem ha a nő meddő, vagy a pasi inpotens, dehát ez más téma.

Szerintem nyugodj meg. Amiatt nem jön meg valószínűleg, mert stresszelsz. Meg csinálj tesztet. Az talán megnyugtat. De nyugi, meg fog jönni! ;)

2008. dec. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!