Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor végre összejött a baba,...

Mikor végre összejött a baba, visszagondolva, mi volt amit másképp csináltatok?

Figyelt kérdés
kíméljetek meg az olyan válaszoktól,hogy nem görcsöltünk rajta.. köszönöm.
2010. aug. 22. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Nagy veszekedés után, békülés közben jött össze mostmár másfél éves kislányom. Előtte egy évig próbálkoztunk.
2010. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%

Én kitaláltam, hogy akkor most jöhet a gyerek és jött is.

Agykontroll!!!!!

2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Én regisztráltam a ciklus.hu-n, elkezdtem mérni a reggeli hőmérsékletem, elkezdtem folsavat szedni, ittam egyszer-egyszer milfoil teát (nem tudom mi a magyar neve, ne haragudj) és rögtön összejött. Nem mondom én sem, hogy ne görcsölj rajta, mert én 0-24ben másra sem bírtam gondolni, és rémülten figyeltem mindent, ami történik a testemmel :) HAJRÁ! :)
2010. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

41 éves vagyok,31 hetes terhes.Előtte volt 2 spontán vetélésem.Igaz,hogy azóta másik házasságban élek,és talán a legnagyobb változás a nyugalom volt.Ezen kívül mielőtt teherbe estem felszedtem kb 3-4 kg-ot,és újra elkezdtem sportolni.Nem sikerült a 15 alkalmas bérletet elhasználnom,mert kiderült,hogy babát várunk.Szerintem nálam ezek a dolgok is közrejátszottak.

2010. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát, nálunk is úgy jött össze, hogy elmentünk lombikra. Már 5 hónap sikertelenség után elmentünk komplett kivizsgálásra, hál'istennek mert kiderült, hogy spontán nem igazán jönne össze.

Most itt ficánkol a pocakomban a kis prüntyőkénk:)


sok sikert

17 hetes km

2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
elsőnél eldöntöttem, hogy most. összejött. második csak 3 hónapban, mikor sikerült ovulációs időpontban szeretkezni + a valamilyen keleti energetizáló masszás kaptam + bejelentkeztem a kaáli intézetbe, mert már 2 hónapja nem jött össze. a harmadiknál féreértettük egymást a férjemmel a védekezés módszerét illetően (még szoptattam)
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!