Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CLOSTYSOK! Hogy alakult a...

CLOSTYSOK! Hogy alakult a menstruációtok, mikor szedtétek a gyógyszert? Nekem eddig sötét darabos volt. Lehetek esetlek babás? Többi lent

Figyelt kérdés
Eddig sűrű bordó darabos "izé" jött belőlem első naptól,mikor megjött.De ez az első clostys hónapom és 3napja meg van,de már holnapra el is fog múlni úgy látom.Első nap barnás váladék jött,tegnap véres,meg barnás,ma már inkább barnás és tojásfehérje semmilyen színű ami kevés pirossal keveredik néha.tampont használok,így jól látom a mennyiséget,talán a negyede annak mi szokott lenni.A melleim feszítenek,a hasam 1hete görcsöl.Most ez mi?Valakinek hasonló?Légyszi írjatok
2010. aug. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden ugyanolyan volt mint mikor nem szedtem!
2010. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is anno sok volt a mensim, de amióta szedem a clostyt azóta nagyon kevés, semmi vérdarabka
2010. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtok!Ez a mellfeszülés mikorra múlik el,mert nagyon rosszul viselem.Nektek is így görcsöl a hasatok,...már lassan megbolondulok,úgy fáj
2010. aug. 22. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Nekem 1 napos volt a menzim az első clostys hónap után és voltam vele dokinál, de sajnos nem babás voltam, hanem elvékonyodott a nyálkahártyám, és azért volt.Mostmár eszem mellé a méhpempőt, remélem hatni fog.

Nekem is görcsölt a hasam, és az szerintem jó, mert azt mondta a doki, hogy látja a gyogyszer hatását, csak nem volt elég 1 kúra.

2010. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!