Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH teszt csak akkor +ha...

Az LH teszt csak akkor +ha van peteérésed? Ez a hormon meddíg termelődik?

Figyelt kérdés
Használható-e "jósló tesztként?"
2008. dec. 5. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! 15-én fogant a babánk az LH teszt pozitív volt 25-én. A HCG teszt csak a nem várt napján most hétfőn lett pozitív.

LH kiugrás az ovuláviókor van illetve a terhesség alatt hiszen az LH tartja fent a terhességet. tanultam élettanból és valóban engem sem csapott be az LH teszt. Felhívtam a gyártót aki azt mondta nem használható jóstesztként, de nekem elég jól megjósolta.

2008. dec. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár én azzal nem értek egyet, hogy az LH tartja fenn a terhességet, mert valójában a HCG, de az teljesen igaz, hogy használható LH teszt jóstesztként. Bár nem mindenkinek vált be.


Annak, hogy az LH teszt kimutatja a terhességet, az a magyarázata, hogy az LH és a HCG hormon biológiailag nagyon hasonlóak, gondoljatok csak bele, akinél nem történik meg spontán a tüszőrepedés, annak pl nem is LH injekciót adnak ( ha létezik ilyen egyáltalán) holott normál esetben az LH repeszti meg a tüszőt, hanem HCG hormont! Vagyis az LH teszt is hasonlóan reagál mindkét hormon jelenlétére.


Erről bővebbet olvashatsz a babatervezők otthona weboldalon, ha végre megint elérhető lesz, mert napok óta nem lehet rámenni.

2008. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem erős pozitív volt folyamatosan a mesim előtt mégis megjött:( én ebben nem hiszek. van akinek bejön és van akinek nem.
2008. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!