Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapig 37 fok volt a hőm,...

Tegnapig 37 fok volt a hőm, ma reggel 1 tized fokot csökkent. Ugye ez már azt jelenti, hogy meg fog jönni? Pedig olyan szépen alakult? Görbém az alábbi:

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 20. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a 14. ciklusnapon aug. 06.-án volt az ovud vagyis rossz helyre húzta be de még nem tudnám megmondani hogy baba v. menses lesz.


az egy tized fok még nem jelent mensest.

2010. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tegnap már teszteltem egy negatívat, szerintem menzi.

De még reménykedek. Sokszor az a baj, hogy ameddig nem veszek tesztet, addig nem jön meg, ahogy tesztelek egyet, másnapra máris megjön... sajnos.

Nem hiszem el, hogy ez hatással lenne, ugye?

2010. aug. 20. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

szia!

Mikor a kisfiam, nem jött össze, én is állandóan görcsöltem ezen, hogy miért nem,miért nem.Számolgattam a napokat,feleslegesen vettem teszteket...stb. Aztán besokaltam, mert már annyira vágytam rá. megfogadtzam, hogy nem fogok ezen görcsölni, mert az sem jó. Miután nem foglalkoztam vele, annyira, az első hónapban összejött.

Neked is tanácsolom ugyan ezt...:)

2010. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem én sem hiszem.


egy tizedes eltérés még várandósan is tök normális akár felfelé akár lefelé ingadozik.


tényleg nem éri meg az izgalom mert ha jönni szeretne fog is!!

2010. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos,mikor nálam ezt csinálja, 100% h mensi lesz:( sajnálom.
2010. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!