Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ után 7 nappal mi lehet ez?

PÉ után 7 nappal mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szisztok! Átlag 25 napos a ciklusom ( plussz,mínusz 1 nap) babát szeretnénk,ez az első Clsoti mentes hónapom. PÉ-re utaló jeleim voltak 10-naptól,innentől fogva naponta,kétnaponta együtt voltunk,nagyon szeretnénk babát. 7 nappal PÉ után délelőtt alhasi szúrkálásom jelentkezett,ami tartott késő délutánig,azóta sincs,a hüvelyváladékom még mindig inkább tojásfehérjéhez hasonló.Ma vagyok a 20 cn,ilyenkor már krémes szokott lenni a hüvelyváladékom,ami után aztán sajnos mensi jelentkezik. Most viszont nem ez van,de leginkább ez a furi éles fájdalom ami aggaszt. Ma délelőtt pedig a reggelit sem tudtam megenni,felkavarodott tőle a gyomrom. Mit gondoltok,babás tüneteknek még korainak vélném,persze nagyon örülnék neki. de az a fájdalom mi lehetett? előre is köszi a választ!
2008. dec. 4. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Van akinek vannak már ilyenkor babás tünetei, és szerintem elég jó esélyed van.

Bár a tojásfehérjés folyás (vagy vizes) inkább mensi előtt szokott jelentkezni ha megjön. De különbözőek vagyunk.

Az hogy volt hányingered nem feltételen tulajdonítanám tünetnek.

Mindenesetre az a furi éles fájdalom szerintem babát jelez, mert ugyanezt éreztem amit te írtál.

Majd írd meg mi lett, kíváncsi vagyok rá, hogy igazam lesz-e. Drukkolok ha babát szeretnél!

2008. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!