Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Könyörgöm, nézzétek meg a...

Könyörgöm, nézzétek meg a tesztemet! Ez most csak szellemcsík? Ezen kívül még van egy negatív tesztem.

Figyelt kérdés

Már 1 hete késik. A teszt bal oldalán látok egy halvány csíkot. Szerintetek?


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2010. aug. 19. 10:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi! A negatív képnek milyen jelentősége van? Sajnos én nem tudom.
2010. aug. 19. 11:10
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Akkor produkál hibás pozitívat a teszt, ha rossz. A Maria Romed teszteknél nagyon sok hibás van, egyszerűen úgy csinálták meg a két csíkot, hogy a nedvesség is elszínezi, nem csak a hcg.

Biztosan találkoztál már te is hibás termékekkel, miért vagy meglepve, hogy egy terhességi teszt is lehet hibás?

2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elvileg ha negatívban is látszik a 2. csík,nem szellemcsík.
2010. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vegyél egy coraxot, vagy one stepet, vagy bármi mást. a lilás elszíneződés a háttérben nem túl jó. én is azt gondolom, hogy hibás. esetleg azóta nem fehéredett ki a háttér?
2010. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem, sajnos.
2010. aug. 19. 11:16
 16/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak 1 csík...
2010. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is csak egy csík. de vigasztaljon, hogy sokszor olvastam már én is erről a tesztről, hogy nem megbízható. Próbálj mást. Ami kicsit drágább, de elég egyértelmű, az a digitális Clearblue teszt. (kb. 2000 Ft)
2010. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Vettem még egy tesztet, az is negatív. Ha jövő hétig nem jön meg, megyek orvoshoz, hogy mi lehet a baj...
2010. aug. 19. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!