Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, ma reggel...

3 napja késik, ma reggel csináltam tesztet és halvány csík lett rajta 4 perc után. Elhihetem?

Figyelt kérdés
Majdnem olan vastag mint a controll csík.Csináltam még egy tesztet az egy másik fajta(Gravi HCG)azon nem látok semmi csíkot,(bár az érzékenysége 20).Akkor most mégsem vagyok az?Mikor teszteljek újra?Most van baba vagy nincs?Enyhe fehér folyásom van,és picit görcsölgetek:(
2007. dec. 21. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem várj még egy kicsit... az pedig, hogy a teszt, amin halvány csík volt mennyire mutatott igazat, attól függ, hogy mennyi időn belül kellett volna eredményt mutatnia :(

De ettől függetlenül babás lehetsz...más tüneted nem volt?

Szerintem hétvégén, mondjuk vasárnap csinálj másik tesztet, vagy menj el a dokidhoz, az biztosabb, főleg, ha nem is jön meg.

Ha szeretnéd a babát, és sikerült is, gratulálok :)

További szép napot!

2007. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én is 3 nap után csináltam tesztet egyiket este a másikat reggel és mind a kettőn kb 1 percen belül előjött a pozitív csik,4perc múlva már csak úgy virított.Én dm-es tesztet vettem a legolcsóbbat,pozitívnál már nem igen szokott tévedni.A másik tesztednél amelyik enm mutatta lehet nem olyan érzékenységű vagy még a szervezetedbe nem olyan sok a hcg.Én 2-3 nap múlva megismételném a helyedben,de hidd el nem a teszt ára a mérvadó.

10hetes kismama.

2007. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babámat egy 3perces teszt kb. 5mp alatt mutatta egyértelműen pozitívra.Igaz én több,mint két hetes késés után csináltam tesztet.

Fontos az,h mennyi idő után kell kimutatnia a babát.Ha egy fél perces tesztet csinálsz,akkor a 4 perc sok,ha 3perceset,akkor határeset.De rá is van írva a papírjaikra,h ne nézegesd túl sokáig,mert hamis eredményt mutathat.

Mondjuk egy hét múlva a következő teszt.(Ha addig sem jön meg,akkor valószínű,h van baba.)Addigra már minden tesztnek ki kell mutatni,ha van.De elmehetsz dokihoz is,bár nem hiszem,h így a két ünnep között olyan sokat rendelnének.

2007. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is érdekes volt a tesztem. Az első olcsóbb teszt halvány csíkot mutatott 10 perc után. Nem tudtam elhiggyem ne higgyem. Vettem egy jó drága tesztet, a dm ben lehet kapni clear blue, na az semmit nem mutatott. Nem bírtam ki másnap reggel csináltam egy gravi hcg-t állítólag a legérzékenyebb teszt magyarországon, az pozitív lett, gyönyörű két piros csík! És biztos ami biztos alapon még egyet csináltam, és akkor már elhittem hogy terhes vagyok! Csinálj még egy tesztet 1-2 nap múlva!!!
2007. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!