Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rúgtatok már be állapotosan?

Rúgtatok már be állapotosan?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy 6 hetes terhes vagyok. Ugye eddig nem tudtam (elég váratlanul jött nem terveztük ) és az elmúlt hónap elég szülinapos névnaposra sikeredett tehát sikerült egy párszor berúgni. Árthatott a magzatnak???

2021. márc. 8. 07:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Akkor írd azt hogx ember 😂 én is vendeglatoztam és egyik sem gázosabb a másiknál😃
2021. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy vannak tok normalis meg aranyos részegek 😃
2021. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

11!


Akkor nem sokat láttál....Volt szerencsém pár érdekes esethez... Nem, nem az aranyos kategóriából.

2021. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Jajj istenem nem való neked a vendeglatas😃 4 evet húztam le abból 1-et etteremet is vezettem, buli negyed Gozsdu környéke igen lattam rendeteg részeget, igen sok a hülye idióta, de

1: ne legyél hülye ne jelentsed ki hogy csak a nők néznek ki undoriotan részegen mert pasik is ugyanolyanok

2: ez ilyen ez van, de ezért vannak a bárok/kocsmák😃 én egy ilyen embert biztosan nem alkalmaznék vendéglátásban, de gondolom jó a poker arcod !

2021. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

14!


1. 20 évig vendeglatoztam, többét láttam mint te.

2. "A részeg férfi se szép látvány, de a részeg nő kimondottan ocsmány." Amikor matareszeg Julikát meghúzzák a wcben, és másnap, amikor jozanul az orra alá dugják a képet, hidd el se nem szep, se nem vicces latvany.

3. Valóban jó a pokerarcom, a vendéglatas egyik alapfeltétele.

2021. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Valóban rosszul fogalmaztam a berúgás alatt nem azt értettem, hogy sárga földig leittam magam :)
2021. márc. 9. 09:00
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szuper, kérdező. A fogalmazás sokat számít.
2021. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!