Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet szedni az Elevite...

Meddig lehet szedni az Elevitet, ha nem akaródzna összejönni a baba? Tehát mi van olyankor, ha mondjuk már egy fél éve "üresjáratba" szedem, mert nem jön a bébi?

Figyelt kérdés
Most kezdem szedni,és ugye előfordulhat hogy nem esek teherbe olyan könnyen!Ezért kérdezném.
2008. dec. 3. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Felesleges szedni!Főleg ha még nem is vagy babás? minek szeded?
2008. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szedjed nyugodtan, ha tervezitek a babát! Szerintem nem lesz semmi bajod tőle, hiszen vitamin!
2008. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Felesleges pénz kidobás, kipisiled. Ha megfogant a baba, akkor már van kis értelme, mert amit elvesz a baba magának azt pótolja Neked az Elevit. Egyébként csak étvágyat csinál.
2008. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ezt megkérdeztem az orvostól is meg a gyógyszertárban is, és azt mondták, hogy nem baj ha akár egy félévig is szedem "üresjáratban", mert tulajdonképpen ez is csak vitamin. Nagyon ritka az aki elsőre terhes lesz. (mert ugye úgy reklámozzák, hogy szedje a terhesség előtt 1 hónappal)

Szedd nyugodtan, de ha sokáig nem esel teherbe, akkor abba is hagyhatod, mert tényleg nem olcsó, a terhesség alatt meg úgyis újra kezded a szedését.

Üdv, 4 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én már lassan 1 éve szedem,és sajnos még nem vagyok terhes.Ez is csak egy vitamin,úgyhogy nyugodtan szedhető akármeddig!
2008. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem is akartam babát, amikor már az Elevitet szedtem. Sima multivitamin, nem muszáj terhesnek lenni hozzá.
2008. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!