Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi görcsölés, szúrós...

Alhasi görcsölés, szúrós szerű szurkálás, peteérés után lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet,sőt még pár pecsételő vérzés is lehet!
2010. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, lehet, én úgy görcsöltem, majd' megdöglöttem.

Viszont menj el minél hamarabb megnézetni magad, hogy nem méhen kívüli-e a terhességed, az akár az életedet is megmentheti, ha netán baj lenne. Nem szeretnélek ijesztgetni, csak jobb tisztán látni. Én emiatt nagyon aggódtam, ezért mentem el 5 hetesen, hogy legalább azt nézzék meg, jó helyen ágyazódott-e be.

Amikor kiderült, hogy jó helyen van, elkezdtem napi 2, kicsit később 3 magneb6-ot szedni, és attól elmúltak a görcsök.

Szurkolok, hogy nemsokára babázhass!!! :)

2010. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,aranyos vagy hogy szorítasz.Szeptember 4-re nem várom.
2010. aug. 18. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
én mensi előtt vagyok 5 nappal,de tegnap este iszonyatosan feszül jobb oldalt(lent) a hasam,pharmatexel védekeztünk 2szer 3 alatt amire sokan panaszkodnak!a feszülés,jobban lépésekkor érezhető!ez lenne a beágyazódás?
2011. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!