Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás az alábbiak...

Lehetek babás az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
13-ára teszem a peteérést, 14-én és rá két nappal is együtt voltunk. A pé-től számított 14. napon éles szúrást éreztem a méhemben egész délután, előtte való két hétben pedig folyamatosan fájt a hasam. Tegnap este óta folyamatosan hányingerem van, a hőm pedig ma reggel felugrott 37,2-re! Előtte 36,6 volt, a pé után pedig ugrált 36,2 és 36,6 között. Teszteltem pé+13. napon, de az negatív volt. Korai volt még? Lehetek babás?
2008. dec. 3. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

figyelj csak én nagyon szoritok neked hogy legyen baba de nem értem miért várjátok el hogy pé után fél délután megmondjuk valaki terhes e? Várni kell sajnos amig lehet tesztelni, a mai technikai fejlődés még csak ott tart hogy később derül ki terhes valaki vagy sem.

Le lehet pontozni nyugodtan.

2008. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem kisfiamat a teszt két hét után mutatta ki(miután elmaradt mensi)...első teszt semmit se jelzett.

Sztem tünetek alapján simán lehetsz terhes, majd pár nap után próbálkozz teszttel első vizelettel:)

2008. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem várok én el semmit, egyszerűen kiváncsi vagyok egyrészt, h van-e még értelme várni a tesztelésre, vagy könyveljem el újabb sikertelen hónapként, másrészt, h lehetnek-e ezek terhességi tünetek, vagy vmi másra gyanakodjak.
2008. dec. 3. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Várd meg a nemvárt utáni 3. napot, és ha addig nem jöt meg, akkor tesztelj.

Sajnos nem mindenkinél nő olyan gyorsan a hormonszint, hogy korábban meg lehessen nézni.

Lehet most bebabáztál, de még két hétig negatívod lesz.


kommentedhez:

Amúgy ha folyton babán görcsölsz sose leszel terhes, csak magadat kínzod.

Gyerekhez recept:

Élvezd a kapcsolatod a pároddal/férjeddel, szeretkezzetek jóízűen, kiránduljatok, légy boldog olyankor amikor nem dolgozol éppen, de a munkahelyeden is mosolyogj.

És ne csak pé meg ilyen teszt olyan folyás fájás alkalmával éljetek házaséletet, és szerelemmel. Nem árt:)


10hetes terhes vagyok, nálunk minden teszt nélkül így zajlott a babaprojekt, és nem kellett csak 3ciklus...


Sok sikert

2008. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Jaj azt el is felejtettem, minden egyes olyan hónap, amikor nem jött össze a baba, az nem sikertelen...

Nem tudom mióta van babaprojekt nálatok, de az eddig eltelt idő alatt a szervezetednek volt ideje megszokni a párod spermiumát, mert azt sem árt.

2008. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából 3-4 hónapja nem védekezünk, és múlt hét péntek óta vagyunk "hivatalos" projekten. :-) Szóval annyira nem vagyok elkenődve, csak szeretném, ha összejönne.


Lehet, nem kéne ennyire görcsölni a dolgon, csak mivel nem szabályos a ciklusom, kicsivel több odafigyelést igényel a dolog. De igyekszem lazán venni. :-)


Köszi mindenkinek! Szerintem hétvégén azért tesztelek egyet, és ha ez is negatív lesz, legfeljebb újult erővel vetjük bele magunkat a "gyártásba"! :-D

2008. dec. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!