Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal lefeküdtem olyan...

A barátommal lefeküdtem olyan 2 hete és nem jött meg. Akkor ez azt jelenti hogy terhes vagyok? Vagy késik?

Figyelt kérdés
honnan tudom hogy terhes vagyok:?milyen tünetek vannak?kérlek segitsetek!
2008. dec. 3. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez sok dologtól függ, de ezek szerint nem védekeztetk. Ha ez így van, lehetsz terhes.

Tipikus tünetek hányinger, mellfeszülés, nem jön meg; de az első 2 nem mindenkinél jelentkezik. Vegyél egy tesztet, reménykedj és máskor pedig védekezz

2008. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sokmindent nem írtál le, amit tudni kellene a válaszhoz...pl védekeztetek? mennyi ideje késik? Mennyire rendszeresen jött meg eddig? Mert védekezéssel kicsi az esélye egy terhességnek (de előfordulhat).Ha máskor is késett már többet, pusztán lehet rendszertelen a mensesed. Sztem mindenképp vegyél egy tesztet, ha már több mint egy hete késik, mert ezt így nem lehet megmondani.
2008. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ugy van hogy nem védekeztünk,de ő azt mondta hogy vigyázott!nem tom mi lehet,szokott késni de csak pár napot most meg vagy 5-napot késik.nagy az esély hogy terhes vagyok?nálam nincsenek hányinger vagy ilyesmi csak nem jön meg.
2008. dec. 3. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát öreg hiba, hogy nem védekeztetek, sajnos megvan az esélye, hogy terhes vagy.

Ha nem jön meg az az első jel és ahogy az elején írtam lehet nálad nem jelentkezik hányinger. Persze az is benne van a pakliban, hopgy csak rástresszeltél és ezért késik, de mindenképpen vegyél egy tesztet.

És remélem örök tanulság, hogy VÉDEKEZZ... persze a pasi áltat hogy nem lesz baj, aztán ha babás leszel meg hirtelen elfelejti hogy ő is ott volt.

2008. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Esélyes vagy nagyon a babára, mert két héttel ezelőtt lehetett pont a legnagyobb esélyed a peteérésre ! Szóval pont akkor voltatok együtt, amikor a kegnagyobb az esély a babóra! Vegyél tesztet , és regeli első vizeletből csináld meg! Már egyértelműen mutatja, hogy mi a helyzet!

Írj majd ,a sikerült tesztet csinálnod! REmélem nincs baj!

2008. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
regeli= reggeli BOCSI!
2008. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek hogy írt kedvesek vagytok de már megjött reggel!:) és mostmár védekezni fogunk!
2008. dec. 5. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerencsére! Ez most jó volt ,akkor egy kis megijesztésnek, hogy tudjátok milyen fontos védekezni!!! További szép napot!

2008. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!