Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segíthetem a beágyazódást?

Mivel segíthetem a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Korábban elveszítettem egy babát mert nem tapadt meg, milyen természetes módszerrel lehetne még segíteni?(tudom majd a doki felír néhány bogyót, de még csak 4 hetes vagyok. 2 hét múlva megyek vizsgálatra)
2010. aug. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetőleg semmi emelés, lépcsőzés (kivéve, ha minden nap lépcsőzöl). Sok kalciumtartalmú élelmiszer. Magne-b6 hogy ne görcsölj, idegeskedj. Meg ugye az orvosi bogyók (Duphaston, Utrogestan... -de ezt orvos dönti el). Meg pl. Aviva-torna, de azt a ciklus első napjától kellene végezni. Jelenleg késő. Van, aki gyógyteára esküszik még (palástfű, méhpempő).

Szurkolok Neked!

2010. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Eloszor is gratulalok! :-)

Mivel mar 4 hetes vagy, mar semmivel sem tudod segiteni a beagyazodast, mivel az a 7-12. napon megtortent. Sajnos a dokik ott rontjak el, hogy a magzatmegtarto gyogyszert csak akkor adjak, ha mar bekovetkezett a terhesseg. Pedig mire kiderul a tenye, mar reg beagyazodott, megtapadt.

Egyebkent otthon hazilag a beagyazodast pl. palastfu teaval tudod segiteni. Magne B6 csak akkor ajanlott, ha gorcsolsz. Sok szerencset!


Ui: Egyutterzek, mert En is elvesztettem 3 honapja egy babat. Sajnos mi azota sem jartunk meg sikerrel.

2010. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A beágyazódás valóban megtörtént, de a megtapadás "megszűnhet", a baba leválhat, ha megerőlteted magad és nem vigyázol eléggé. Mivel hasonló már történt, veszélyeztetett vagy ebből a szempontból.

Tilos pl. még a 12. hétig nagy hűtőtakarításba kezdeni, mert pl. a lisztériabaktérium-fertőzés ilyenkor veszélyes.

A Magne-b6 nemcsak görcsölésre jó, hanem nyugtat is, a szívre is jó hatása van, csak ajánlani tudom a terhesség 36. hetéig.

Jó egészséget, sok sikert mindkettőtöknek!

Első

2010. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!