Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn voltam dokinál,mert...

Hétfőn voltam dokinál,mert 2hete késik.Azt mondta nincs baba,de mára berendelt UH-ra. Ma reggel viszont +jött.Meg fogja csinálni az UH. t?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nem fogja megcsinálni, mert hüvelyen keresztül ultrahangozott volna, és így már biztos hogy nincs baba.

Ha szerettél volna babát, akkor sajnálom.

2008. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Tuom,hogy nincs BABA,az Uh azért lett volna,hogy +vizsgálja miért nem jött meg és ha szükséges írjon fel gy.szert,hogy legyen peteérésem(Első gy.szermentes hónapom).De igy már nem fog vizsgálódni,hogy következő hó.ban ne járjak így,hogy 2hetet késik?
2008. dec. 3. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha első gy.mentes hónapod, akkor még biztos a hormonok nem rendeződtek.

Én soha nem szedtem gyógyszert, igaz már van 2 gyerekem, de még mindig nem rendszeresen jön meg.

van hogy 2 hétre, van hogy 6 hétre.

2008. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!