Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hányadik napján...

A ciklus hányadik napján fogant meg a babátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem atlag 30 naposak a ciklusaim, es szerintem a 17. napon fogant meg :)
2010. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az első baba a ciklusom közepénél (kb. 14.) a másodiknál a végénél (kb. 26 nap)
2010. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én abban reménykedem, de igazából szerintem hiába, hogy a ciklus elején sikerül majd. :(

2010. aug. 16. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már akkor terhes voltam mikor megjött:)
2010. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A ciklus elején nem nagy az esély :-(

Nekem 31-39 nap közötti a ciklusom, és a 21.napon volt peteérésem, mikor megfogant a babánk.

2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor én tán ritka kivétel vagyok.

a ciklus elején fogant meg a Kisfiam, még volt egy kis barnázásom is, kb. a 6.-7. napon lehetett. Onnan tudom, hogy azután több hónapig nem éltünk házaséletet, mivel ugye viszonylag hamar kiderült a terhesség, pozitív lett a tesztem ,jöttek a tünetek, és nagyon féltettük a Babát, mert nagyon sokat vártunk rá.

Anno Anyósom mondta, hogy Ő is mk. gyermekével közvetlenül a mensi után lett terhes, tehát sose hagyjon ki az ember egyetlen alkalmat sem, ha gyermeket szeretne.

2010. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11. napon fogant meg es 24. napon mar kimutatta a teszt. Akkoriban 25-28napos volt a ciklusom. Legkozelebb mar csak akkor voltunk egyutt, aznap mikor a teszt pozitiv lett, innen tudom, hogy tutira a 11. napon fogant meg, mert elotte nem voltunk egyutt, csak menzi elott, tehat elozo ciklusban. Persze az UH is beigazolta hogy akkor fogant.
2010. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ugy érzem én is, hogy nincs sok esélyünk, de azért bizakodom :(

2010. aug. 17. 14:22
 9/12 A kérdező kommentje:

9: 37-esnek


Milyen hosszúak voltak a ciklusaid??

2010. aug. 17. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:

09:37-es válaszoló vagyok: általában 30-32 naposak voltak a ciklusok maximum.

De a mai napig nem tudom, hogy szinte közvetlenül a mensi után hogy került elő hirtelen egy petesejt...??? Végülis szinte biztos voltam benne, hogy szerelmeskednünk kell a párommal, hogy akkor leszek Kismami:-)))

De az egyik barátnőm is így a ciklus elején lett terhes.

Neki is fél éves a Kislánya.

2010. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!