Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tornázni szoktam és hullahoppo...

Tornázni szoktam és hullahoppozni. Árt-e a babának? Hagyjam abba hamarabb?

Figyelt kérdés
Tornázni szoktam és hullahoppozni.A hullahopp tele van töltve homokkal és így legalább 2 kg, így jobban hat a hasra. Ha kiderül hogy terhes lettem akkor gond-e ha addig így tornáztam.Amint kiderül abbahagyom csak addig amíg nem addig csinálnám.
2007. dec. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy babát vársz, akkor ne használd a karikát. Ez is hasizom fejlesztő gyakorlat, folyamatosan feszül az izom használat közben.

Várj addig amíg kiderül, hogy mi a helyzet. És, ha mégsincs baba, akkor karikázz tovább.

2007. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Igen,a babára nézve veszélyes a karika.Pláne,hogy még nehéz is.Ha baba van,azonnal hagyd abba.Ha nem csináld tovább. Ha babát szeretnétek,pótold a karikát valami mással.

35 hetes kismama.

2007. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bebizonyosodik a terhesség, hagyd abba, akkor már nem szabad csinálni. Én is hullahoppos vagyok/voltam, de a két pozitív teszt után felhagytam vele a vetélési kockázatok miatt. Utána más derékra, hasra irányuló gyakorlatokkal tarsd karban magad, van babajóga, vagy R.Réka kismamatorna. Sokan nem tudják, hogy terhesek jó pár hétig, és élik életüket mint korábban. Ezért az elején biztosan nem árthattál a picúrnak, mert nagyon védve van odabent.
2007. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!