Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérésem úgy hogy...

Lehet peteérésem úgy hogy nincsen olyan fehér nyúlos folyásom? És ebből adódóan babám?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy csak akkor van peteérés, ha ilyen van! Nagyon rajt vagyunk a babaprojekten és félek hogy nekem nincsen peteérésem és nem fog összejönni a bébi! Fájdogál alul a hasam de lehet h azért mert 11-én meg kell hogy betegedjek! Mikor jelentkeznek az elő tünetek?
2008. dec. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Előszöris NEM FEHÉR nyúlós nyáknak kell lennie, hanem átlátszónak.

Állagra, és színre pont olyan, mint a tojásfehérje.

A tünetek általában a várt mensi után jelentkeznek, kinek előbb, kinek később, kinek semikor. Nekem csak a cicim fájt, és mindjárt megjön érzésem volt... Tavaly nyáron:)

Most 9 hónapos a kisfiam, de már tervezzük a kistesót.

Én dec.6-ra "várom" a mensit, de már péntek este óta görcsölök, nem tudom miért.

2008. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Általában tényleg átlátszó, nyúlós, tohásfehérjeszerű nyálkának kell lennie, de van olyan is, akinek csak a nyálka mennyisége nő meg, de egyáltalán nem olyan az állaga, mint az előbb leírt. A lényeg az, hogy legalább egy mennyiségi változás következzen be, és kb. 3-4 múlva "szárazság" legyen, plussz a hőmérsékletednek peteérést követően 5 napon belül meg kell emelkednie. Ha nincs emelkedés, akkor szinte biztos, hogy nincs peteérés. De te ne agyalj ilyeneken! Ha már most ilyeneken aggódsz, akkor az tuti nem használ, csak nyugodtan, lazán!

Ha 11-én kell megjönnie, akkor lehet azért fáj a pocid, mert a méhnyálkahártyád vastagodik. Nem írtad milyen hasfájásról van szó, de lehet éppen az is, hogy baba készülődik. Az első tüneteket pedig mindenki máskor tapasztalja, ez egyénfüggő.

2008. dec. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Néha néha beleszúr, de ha ülök akkor azt mondhatom, hogy szinte mindig fáj meg ha fekszem és felemelem a lábamat akkor szokott bele nyilalni. Egyik nap volt úgy hogy egy gumi szerű csomót találtam a fehérneműmön! Egyébként mindig száraz vagyok!
2008. dec. 3. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!