Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek úgy teherbe...

Sikerült valakinek úgy teherbeesni, hogy a fogantatás (tüszőrepedés) körüli 1-2 napban sokat idegeskedett?

Figyelt kérdés
11 hóanpja babát szeretnénk és félek, hogy a fentiek miatt ennek a hónapnak is lőttek!
2010. aug. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sikerult. Rengeteget idegeskedtem azokban a napokban. Eloszor is azert, mert hetfoi napra esett a pozi ovuteszt es annak meg a kornyken sem voltunk egyutt. Csak elotte csutortok este. Utana is csak hetvegen. Gondoltam ennek a honapnak lottek. Aztan masnap ( ovu teszt utani) csunyan osszevesztunk a parommal meg sok mas dolog is volt amin nagyon idegeskedtem es megis sikerult. Viszont sajnos nem maradt meg. Elhalt 6 hetesen, missed ab lett a vege, mert nem dobta ki a szervezetem.

Nem vennek ra merget, hogy nem a sok idegeskedes okozta-e, de allitolag nem okozhatja. Viszont ezek szerint a fogantatast nem befolyasolja.

2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi akkor 7. honapja probalkozunk. Mutet ota 3 honap telt el, ket hettel utana mar megkezdtuk a probalkozast. Eddig sikertelenul.
2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem! Abban a hónapban rengeteget idegeskedtem, minden nap stresszeltem, aludni sem tudtam rendesen. Ráadásul sok nehéz fizikai munkát is végeztem. Volt egy nagyon nagy ijedtségem is, visszaszámolva pont a beágyazódás körül. Mégis sikerült :-)
2010. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!