Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal-t szedek, Mostani...

Meforal-t szedek, Mostani ciklusban 12.napon napközben rendes fehér folyas,este viszont barnás folyast tapasztaltam, ami másnap egy halvany rózsaszín, de aztán elmúlt. 2napja nagyon faj a mellem Terhesség lehetséges vagy butaság?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább közti vérzés
2021. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ovus vérzés lehetett.
2021. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Meforalt szedsz, gondolom van valami hormonális gondod. Emiatt lehet.
2021. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szokott barna folyasom lenni, azért kérdeztem hátha valaki tudja mitől lehetett, meg ez az iszonyatos mell fájdalom..
2021. jan. 26. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:

A hormon gond egyik hónapról a másikra is kialakul, attól mert eddig neked nem volt.

De gondolom azt akarod hallani hogy terhes vagy 🤣

Ha az is vagy, barna folyás nem normális, ugyanis az megszáradt vér.

2021. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:))) remelem az ilyen kedves emberek megkapják azt amit érdemelnek :)

Senki nem mondta azt hogy azt akarom hallani hogy terhes vagyok😂

egy kérdést tettem fel, mert eddig nem tapasztaltam hasonlót, ennyi.

Koszi a segítséget.

2021. jan. 26. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként szerinted a közti vérzés hogy alakul ki, ha nem úgy, hogy előtte normális folyás volt?

Ha meforalt szedsz, inkább ilyen jellegű a problémád!

2021. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, szinte biztos, hogy ovut érzel, az is okoz mellfájást, hányingert, émelygést, derék és hasfájást, görcsöket és szúrást, olykor vérzést, pecsételést. A lényeg, hogy nomrális esetben a vérzés max egy napon érzékelhető, időben középidőtájt lehetsz, tehát teljesen reális. Meforalt IR-re szokott szedni az ember, tehát a hormnjoaid sincsenek rendben. Terhesség tuti nincs, hiszen a ciklusod létezik. Középidőben mindig ovura kell gondolni, az meg jó jel, ha van. Én is meforalt szedtem IR miatt meg mellé letroxot a pajzsmirigy alulműködésre, illetve nagyjából tartottam a ch diétát is, mert ugye az is kell ilyenkor. Nekünk így közel 7 év után a harmadik meforalos hónapban sikerült a kicsi.


Közti vérzésem sose volt, a ciklusaim szabályosak 31-33 naposak voltak. Akkor is, ha kimaradt az ovu.


Tehát lehetett ovu, ha újra előfordulna azért kérdezz meg egy dokit, ha elmúlt és csak aznap jelentkezett, inkább egy szép tüszőrepedés lehetett. Ha ciklus végén ismét barnázol az bizony gond lehet, mert alacsony progi okozza ami ugye fontos egy terhesség megtartásához.


Mielőbbi sikert nektek, de azért próbálj meg ésszerű keretek között gondolkozni és ciklus közepén nem terhességre gondolni, mert akkor jönnek az ilyen bántó válaszok, amire semmi szükséged, de ha belegondolsz butaság még a felvetése is a terhességnek :)


Minden jót!

2021. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt a mefortol ovulacios verzesem. Akkor lettem terhes
2023. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!