Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez - beteg vagyok...

Mi lehet ez - beteg vagyok vagy más? Fél éve szoptatok. 3x mensziztem közben, az utóbbi kettő 31 napra jött meg..

Figyelt kérdés
Fél éve szoptatok. 3x mensziztem közben, az utóbbi 2 31 napra jött meg. Ma van 32. nap. 2 hete érzem, hogy a jobb petefészkem nyilal. Menszi nem jött meg. Középső időszakának a cilkusnak szexeltünk egyszer gumiban. Nemsokra rá voltam egy idegen nődokinál,aki úgy megvizsgált, hogy az fájt, de szerinte csak a nyomkodást éreztem. Szerintetek?
2008. dec. 2. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valaki szoptat előfordulhat,hogy nem rendesen jön meg a vérzés van olyan is akinek eggyáltalán nem jön meg.Egy ismerősömnek 7hónapig nem volt menszesze.A női orvosoknál mindig jobban fáj a vizsgálat mert kicsi a kezük és erősebben kell vizsgálniuk,ezt tapasztalatból tudom.Nem akarlak elkeseríteni de én óvszer mellet maradtam terhes és a fiam még csak 4hónapos volt.De nembiztos hogy te is így jársz,lehet csak a hormonok játszanak veled.
2008. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!