Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyenek a gyógyszer...

Kinek milyenek a gyógyszer abbahagyása utáni hónapok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki hogyan éli meg ezeket. Kinek mi fáj és hogyan? Mennyit késett vagy meg sem jött? Mindenféle véleményre kiváncsi vagyok!
2008. dec. 2. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer abbahagyása után semmi nem változott 3 hónapig. Időre megjött, úgy mintha szedném a gyógyszert. Annyi volt más, hogy jobban feszült a hasam és a derekam. Aztán a 4. hónaptól minden felborult, nem jött meg időre, volt hogy 47 napra jött meg.
2008. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor abbahagytam (pedig csak 9 hónapig szedtem elötte), 3 hónapig meg sem jött. Innentöl még 1 évig rendszeresen jött (28 napra, mint fogival), s csak ezután borult fel, 1-2 szer 40 napos lett a ciklus, majd beállt 26-27 napra, s így is lettem terhes (23 hónappal a gyógyszer abbahagyása után).
2008. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még a második hozzászóló vagyok! Ja és annyit, hogy egy fél évvel fogi abbahagyása után minden peteérést éreztem (pedig addig sosem). Na és a PMS is visszatért.
2008. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én januárban hagytam abba,azóta először tegnap jött meg! sajnos csak 1 napig tartott,ma már semmi nincs. :(

lassan eltelik 1év,és még mindig nem érezhetem magam nőnek...

clostit fogok kapni,meg közben a pajzsmirigyemet is kezelni kell,mert a fogi elhagyása óta alulműködik.

Hányinger,megjönérzés,pufi alhas,fájó cicik,striák vannak nálam,meg 10 kg plussz.

:-((((

2008. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pontosan milyen gyógyszerre gondolsz? a fog.gátlóra?
2008. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én most vagyok az első gy.szermentes hónapomban.Rögtön belevágtunk a babaprojektbe,fájtak is melleim,nagyon felpuffadt a hasam,hízás,2hét késés,azt gondoltam sikerült elsőre,nagyon boldog voltam.Aztán jött a doki,hogy nem baba(sajnos).Most mindenféle vizsgálatot végez,hogy újra +jöjjön.
2008. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hm, de ismerős.

mikor abba hagytam rendesen megjött 3 hónapig,majd felborult és kezdődtek a rencertelen ciklusok. telán most jhövök helyre.

2008. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem egyszerű senkinek a dolga, látom!

Én még azóta csak egy mensin vagyok túl (kb.2 hónapja hagytam abba a gyogyit), az 10 nap késéssel jött meg úgy hogy 3 napig véreztem aztán 4 nap barnázás. A következőt szerdára nem várom ! :)

2008. dec. 2. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nallam a kovetkezo a helyzet: a gyogyszert Julius vegen hagytam abba. Ra 37 napra megjott a mensim szeptember elejen. Utanna a kovetkezo meg 43 napra ra oktober kozepen. Es most 6 hetes babas vagyok. En sem hittem volna, hogy ilyen rendszertelen ciklus mellett teherbe lehet esni. Azt hittem nincs peteeresem egyaltalan.
2008. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez az elso honap bogyo nelkul 14 ev folyamatos tablettaszedes utan (triregol, diane 35, gracial). most vagyok a 30.napon (tehat meg nem jott meg a mansim azota). tuneteim: mindjartmegjon erzes, neha gorcs, mellbimboerzekenyseg, neha eros szurkalas, haspuffadas, hangulatinagdozas es iszonyatos igeny az alvasra. etvagyam nincs es tok zsiros a hajam. kb. ennyi.

minden letezo rossz. a baj az, hogy azonosak a terhesseg jeleivel es persze en is beleelem magam, hogy a babatol van. mert persze en is azert hagytam abba! remelem mi szerencsesebbek leszunk, mint az elottem irok! fel a fejjel es szex ezerrel!!!!

2008. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!