Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy csak...

Terhes vagyok? Vagy csak késik a mestruáciom? (Pontozok a válaszok-ért)

Figyelt kérdés

8.-én szexeltünk a barátommal,gumi nélkül.

de nem élvezet belém . talán előváladék volt..de nem tudom. 13.-án kellet volna megjöjön a mestruáciom de nem jött meg. Szex miatt késhet ? vagy szerintetek mi lehet.


2010. aug. 14. 23:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsí,elírtam.

8.-án !

2010. aug. 14. 23:57
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Bármi lehet. Azt te tudod, hogy mennyire szokott pontos lenni a menstruációd. Még csak 1 napot késett, nem nagy idő. Viszont a megszakításos dolog egyáltalán nem biztonságos (ezt biztos tudod), előváladéktól is simán lehet baba...

Egy érzékenyebb teszt már kimutathatja a terhességet.

2010. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem csak késik, ne aggódj. 5 nappal menses előtt nehéz teherbe esni, bár nem lehetetlen. SZerintem biztos meg fog jönni, de ha mégsem, akkor sem tehetsz semmit, csak várni kell türelemmel még legalább 9 napot, és akkor csinálhatsz egy tesztet. De szerintem nem vagy terhes.
2010. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az előző hónapba pontos volt..

De 2 hónapja az előtt késet pár napot.

Remélem késik .


Hát nem sokat szexeltünk mert hazajöttek,talán 10 perc.

2010. aug. 15. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak üzenem, hogy mivel 8-án voltak együtt, ezért 6 napos terhességet nehezen mutat ki a teszt, főleg, hogy még be sem ágyazódott ilyenkor.
2010. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2010. aug. 15. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem élvezett beléd, akkor valószínűleg nem vagy terhes. De lehet hogy véletlenül befolyt valami...
2010. aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne stresszelj ,hogy ugyan terhes vagyok e meg stb.

Mert ettől késhet:)

Ne izgulj pár nap és megjön!

2010. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!