Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingelés során teherbe...

Pettingelés során teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Pár napja mult el a mensturációm de a ciklus. hu weboldal azt irta ki. ha nagy az esély a babára. Petting során is teherbe eshettem?Nem élvezett el de az előnedvek ugyebár...(nem használtunk gumit)
2008. dec. 1. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előnedvvel már jöhetnek spermiumok, és bár nagyon kicsi az esélye, de akkor is megvan, hogy teherbe ess tőle..de ez az akkoris, nagyon minimális. Nem tudom, pontosan mit értesz petting alatt...addig amíg az előnedv a kezetekkel vagy közvetlenül a péniszéről nem kerül a hüvelyed közelébe, 0 a lehetősége annak, hogy terhes legyél.Ráadásul pasija válogatja, hogy az előnedv tartalmaz e spermiumokat. Szerintem ne ess kétségbe, hanem várd meg a köv. mensesedet. De akár garanciát is vállalok rá 99%-ban, hogy meg fog jönni. Remélem megnyugtattalak...
2008. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez már nem petting. Kicsi az esély rá hogy terhes vagy, de máskor ovatosabbnak kell lenned ha nem akarsz babát. Ahoz hogy terhes legyél be kell lővelnie az anyagnak hogy a megfelelő helyre el jusson, de állitólag van aki az előnedvektől lettöl lett terhes én személy szerint nem hiszem el.
2008. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig elhiheted, hogy van ilyen mert én is úgy lettem terhes. Gumi nélkül szexeltünk, de mielőtt elélvezett volna, felhúzta a gumit. Abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt, azaz egy alkalommal. Babás is lettem, de örültünk Neki, hogy tesója lesz a testvérének. Már több mint 10 éve vagyunk együtt, tehát még csak amatőrök sem vagyunk.
2008. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:O:O Köszönöm a válaszokat! Hát most így a végére egyáltalán nem nyugodtam meg:S:S:S:S
2008. dec. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!