Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megjött.30 napra. Most ugy...

Ma megjött.30 napra. Most ugy érzem, hogy jobb lenne nem is küzdeni a babáért. Hogyan csaphat be így a testem?

Figyelt kérdés
állítólagos beágyazódás óta fáj a mellem. És ezt nemtudom beképzelni most hogy megjött máér elmúlt,pedig eddig mindig akkor kezdett fájni mikor menzim elkezdődik.Legszivesebben abbahagynám még a probálkozást is a babával. Teljesen letörtem .Ebben volt minden reményem mert 2 éve probálkozunk és most jöttem redbe és a doki is a ztmondta most összejöhet.Oda is tettük magunkat.Még a pé után 7 nappal szurkálást is éreztem .
2008. dec. 1. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni!!!!! Inkább próbálj meg ne erre koncentrálni, legyetek együtt akkor, amikor megkívánjátok egymást, és ne akkor, amikor Kell! Minél jobban rágörcsölsz, annál inkább nem fog sikerülni. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de hidd el, ha minden ok, jönni fog a baba. Én abban is hiszek, hogy ő választ ki bennünket és lehet, hogy még nem érkezett el az ideje, hogy jöjjön valami miatt. Ne akarjátok ennyire és akkor sikerülni fog. Nővéreméknek is így sikerült. Fel a fejjel és kitartás! :-) Annál nagyobb öröm és boldogság lesz!!!! :-)

Sok sikert!

2008. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát már sokszor azt érzem boldogabb lennék ha sikerült volna korábban. most nemtudom mit éreznék ha ezek után sikerülne. . Teljes szomoruságot érzek. aztsem tudom nekem sikerül e valaha.elsem tudom már magam képzelni pozi tesztel a kezemben.
2008. dec. 1. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2 év sem olyan vészes, ha tudjátok, hogy nincs fizikai, testi akadálya a babának. Nekünk úgy jött össze, hogy teljesen rá voltam görcsölve, minden percben ez járt az eszemben, mégis sikerült! Jönni fog a baba!!!
2008. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de én már ott tartok, hogy elfelejtem a baba-projektet, mert nincs időm azon aggodalmaskodni, hogy mikor jön végre össze. Nem szentelhetem az életem arra, hogy folyton azt várjam, hogy na most talán sikerült és ha nem akkor meg letörjek, mint a bili füle. Ilyenkor megszakad szívem. Ne add fel!!
2008. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam. Semmi szervi akadály nem volt és mégsem jött a baba. Vettünk "helyette" egy kiskutyát és azzal voltam elfoglalva. Nem is gondoltam már a babára, mert állandóan a kutya járt az eszemben. És egyszercsak összejött. Most van egy kisbabám és egy azóta már nagy kutyám.
2008. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is tudom és érzem, hogy te most mi érzel, de nem szabad elkeseredni, mert biztosan jönni fog. Az nem baj, ha nagyon szeretnéd, nekem is úgy jött a második hogy másra se tudtam gondolni, csak arra, hogy babás legyek, és elsőre sikerült. Csak arra nem görcsöltem rá, hogy álandóan magamat figyelgetem, mert most mióta a 3. at akarom, azt vettem észre, hogy mindent terhességi tünetnek képzelek be. Nekem is volt egy hónapom, hogy mellfeszülés, pé utáni 7. napon kis barnázásom volt, ami egy nap alatt el is múlott, gondoltam beágyazódás, utána krémes folyás, derékfájás, mindjárt megjön érzés , hőm 37,2 , meg minden hányinger, szagundor, keserű iz érzés a számban, egyszer az autóban majdnem hánytam is. Ráadásul annyira játszott velem a szervezetem, hogy késett is , 6 napot, gondolhatod mikor megjött mit éreztem,de azóta is terhesnek képzelem magam, pedig már lassan két hónapja. Szóval szörnyű , én tudom , de most már úgy vagyok vele , hogy nem fogom lesni magam, görcsöl a hasam, nagy dolog, pont akkor szúrkál mikor a beágyazódás kéne , hogy legyen , nem foglalkozom vele, milyen a folyásom, meg se nézem, nem érdekel, nem hőmérőzök tovább, készülök a karácsonyra és nem érdekel, hogy a testem hogy akar átvágni, ettől függetlenül meg minden porcikámmal vágyom a babára továbbra is , és elmondom neked, hogy minden percben ez jár az agyamban , de nem azt nézem, hogy vajon milyen tünet jelent éppen babát. Nagyon nagyon szorítok neked, de ne add fel, mert lesz babid , meglásd, Nagyon sok sikert kívánok hozzá!!!!!
2008. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, az én alig több, mint 10 havi próbálkozásommal nem tudom átérezni, hogy mit érzel te 2 év után, de ezt velem is eljátszotta a szervezetem. Késett a menzi, fájt a cicim, aztán egy oltári görcs kíséretében mégis megjött. Borzasztóan éreztem magam, már féltem attól a pár naptól, mikor meg kellett jönnie a nem vártnak. Aztán pár napja kiderült, hogy minden tünetem csak szimuláció volt, mert egyetlen egyszer sem lehettem terhes.

Téged már rendbe hoztak, ezért ne add fel!! És engem is azzal a dumával próbált mindenki megetetni, hogy túl görcsösen akarom. Lehet, hogy van olyan ember, akinél ez a gát, nálam sajnos egyéb oka van. Gondolj rá, hiszen ez az érzés a nő szívéből fakad, nem lehet nem érezni!!

Tiszta szívből kívánom, hogy minél előbb legyen 2 csíkos teszted és ez elfelejtesse veled a 2 év gyötrelmeit!!

2008. dec. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a kedves választ!utolso válaszolonak.

Igen nekem is mondták sokan hogy azért nemjön mert görcsösen akarjuk. Hát ez nemvolt igaz mert elég sok problémám volt. most megjött és méghozzá darabos. szóval ezek szerint vagy elment a babám vagy nemtudott beágyazódni.

2008. dec. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!