Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy tűneteim...

Mitől van az, hogy tűneteim vannak, de a teszt mégse mutat semmit, vagyis negatív?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm okt. 19.-én volt, azóta semmi. Csak annyit vettem észre, hogy amikor meg kellett volna jönnie azóta a hasam alján enyhe feszüléseket (amolyan megjön érzést) figyeltem meg. A melleimet néha-néha felvátva érzem és azóta van átlátszó folyásom is, volt olyan, hogy tisztaságit is kellett betennem. Tudom ez ált. azt jelzi, hogy megjön de nekem azóta sincs semmi. Nem tudom már mit is gondoljak. Valószínű megint nem sikerült :((( de akkor miért nem jön meg....

[link]


2008. dec. 1. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a görbe nekem nagyon cikk-cakkos. Vagy sárgatest elégtelenség, és akkor vékony a méhnyálkahártya, stb, és ezért késik, vagy nem is volt peteérés.

Én csináltam ugyanilyen görbéket, mikor nem volt PÉ-em, a tabi abbahagyása után jópár hónapig!

Én elmennék dokihoz a helyedben, egy UH mindent kiderít, és ha nincs baba, úgyis kellhet gyógyszer, amivel meghozza a doki a mensidet!

2008. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel a gorbevel en is inkabb azt javaslom, hogy fordulj orvoshoz. Ettol fuggetlenul a termeszet tud meglepetest okozni, es lehet, hogy megis baba van a dologban, viszont ezesetben is orvos tud neked biztosat mondani.
2008. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Csati előttem íróhoz,nagyon cikk-cakkos,tehát valami más gond lesz.Én arra gyanítok,hogy sárgatest-hormon problémád lehet,mert ha nincs is PÉ-d a mensidnek meg kellene jönnie(de persze vannak kivételek,és nem vagyok orvos).MInél hamarabb menj orvoshoz,hogy kiderítsék mi bajod van.

LIzy

2008. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én utolsó mensim okt.21.én volt,azóta semmi.Ma voltam dokinál de sajna nem BABA:((( Szerdán kezdi a kivizsgálást,hogy mi lehet a baj!Szerintem keress fel egy dokit,ő biztosat tud mondani és segít ha baj van.
2008. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!