Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit érez az ki nagyon görcsölt...

Mit érez az ki nagyon görcsölt mindig menzi előtt és mikor babát várt görcsölt e?

Figyelt kérdés
én nagyon rörcsöltem mindig most is akkor mostsem jött össze?a doki aztmondta most már minden rendben vagyok öszejöhet.
2008. dec. 1. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ezt változo.Nekem mindig gorcsolt a hasam menzi elott, hol jobban, hol kevésbé.Viszont mikor teherbe estem, folyton gorcsolt a hasam, alig tudtam éjjelente aludni, mert fájt a hasam.Ez kb 6-7 hetes koráig "csinálta" a pici. Sok sikert!
2008. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mensi előőt nekem is nagyon féjt a hasam, viszont amikor terhes lettem egyáktalán nem. Éreztem én valamit, sőt inkább a bal oldalam fájt, de teljesen elviselhető volt. Sajnos azonban az én babám nem akart maradni...
2008. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!