Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem túl cikcakkos ez a hőgörbe?

Nem túl cikcakkos ez a hőgörbe?

Figyelt kérdés

[link]


Azt olvastam, hogy a ciklus első felében alacsonyabb a hő, majd peteéréskor mégjobban leesik, utána meg fokozatosan emelkedik. Jól tudom? De ahhoz képest ez nem túl cikkcakkos?


2008. dec. 1. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáltam a görbédre kattintani, de nem jön be semmi.
2008. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálom mégegyszer!


[link]

2008. dec. 1. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első fele nyugodtan lehet cikk-cakkos, nincs azzal semmi baj!

Peteérés vagy az utolsó alacsony hőjű napon, vagy az azt követő első magas hőjű napon van! Ennél pontosabban hő alapján nem lehet megmondani, - ezt a dokim mondta!

A ciklus 2. felében nem lehet cikk-cakkos, legalábbis az vagy arra utal, hogy nem volt peteérés, vagy volt, de sárgatest elégtelensége van az ember lányának, vagy még azt hiszem, hogy pajzsmirigygondra is utalhat, ha nem megy fel a hő!

De a tieddel eddig semmi probléma. :-)

2008. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!