Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 30. napom. Gyorsan esik...

Ez a 30. napom. Gyorsan esik le a hő vagy fokozatosan?És tegnap a hőm37 volt ma csak 36-9. megfog jönni

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok kenődve a doki rendben talált mindet a 13. napom. régebben kezeltek magas prolaktin szintre.Most 1 fokod lement a hőm és lehet hogy megjön?32. napra nem várom. a dokim szerint most sikerülhet de ezek szerint nem sikerült?Gyorsan esik le a hő vagy fokozatosan?egyre jobban érzek menzis érzést
2008. dec. 1. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem számít hőesésnek. Ha neked a peteérés utáni fázisban kb. 37 fokon vagy, akkor a 36,9 is teljesen jó még.

Ha pl azt írtad volna, hogy 36,7 akkor inkább a mensire lehet gondolni.

Ebből a hőmennyiségből még nem következtethetsz arra sem hogy terhes vagy arra sem hogy nem.

Van akinek mensi előtt zuhan a hője, van akinek fokozatosan esik le, és van akinek csak a mensi alatt esik le. Ez teljesen változó.

Nekem a mensi napján szokott esni a hőm, előtte lévő nap az egekben van még.


Ha többször mértél már hőt, és tudod hogy a 30. napon már zuhanni szokott a hőd, akkor reménykedhetsz.

De így is úgy is reménykedhetsz, az szabad, és hamarosan tesztelhetsz, vagy ha nem jön meg örülhetsz.

Drukkolok!


Ja, a menzis érzés valakinél valóban a mensit mutatja, valaki meg ezt érzi és mégsem jön meg.

Nálam a menzis érzés valóban mensit jelöli, mikor terhes voltam azt másképp éreztem. Mindenesetre sok nőtől hallottam hogy semmit sem érzett, vagy pedig mensis érzése volt és mégis baba lett belőle.

Szóval még bármi lehet!

Drukkolok!

2008. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudod én nemigazán tudom hogy melyik nap szokott esni a hőm,mert 2 éve probálkozunk és nekem nem is volt peteérésem régen volt de akkor meg nem mértem a hőmet.És hát
2008. dec. 1. 13:56
 3/6 A kérdező kommentje:
És hát nekem a multkor amikor volt pém akkor 16 napon volt tüszőrepedés,és a 30 napon jött meg. És rögtön leugrott 37.1 ről 36.6ra a hőm. most 18 napon volt pém és 32 napra nem várom.
2008. dec. 1. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem.

A lényeg az, hogy ez még nem hőesés, ez csak ingázás. Ez még magas hőnek számít.

Sok sikert!

2008. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi csak tudod én mégis nagyon félek
2008. dec. 1. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Nekem a menzi előtt egy héttel ment fel 37 fok fölé, majd a menzi előtti nap 37.2-ről leesett 37-re, és a menzi napján 36.8-ra. És este meg is jött.

Ez még nem jelent semmit hogy 37-ről 36.9-re esett. Ez tényleg csak ingás. Ettől még lehet baba!

2008. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!