Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO szindrómám van. Hormonkeze...

PCO szindrómám van. Hormonkezelés után mennyire hízok meg?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha clostilbegyt-et kapsz, nem hinném, hogy hízol. Ha metformin tartalmú tabit, akkor meg fogyni fogsz, nem hízni!

Milyen gyógyszert kaptál/kapsz?

2008. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en merkformint szedtem (metforminhoz hasonlo), es en fogytam tole.. fogyni fogsz, nem hizni, mivel az elhizas a pco egyik lehetseges tunete, ha rendbekapjak a hormonjaid az elhizas kivalto oka is megszunik (persze egy kis torna, dieta nem art mellette, hogy jobban csusszanak le a kilók)-mar ha van ilyen problemad
2008. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam gyógyszert, mert még várom, hogy megjöjjön a mensim, amit már egy jó ideje várok, és csak utána megyek a hormonkezelésre.
2008. dec. 1. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én csak annyit írnék,hogy hormonkúrával 1 év alatt majdnem 50 kilót híztam,pedig rendszeresen heti 3x jártam tornázni,és rendszeresen,odafigylelve étkeztem, 53,6 kilóról 103,2 lettem,akkor hagyták abba.Azt mondta a dokim,hogy 10000:1-hez,hogy valaki így reagál,hát én így reagáltam.DE EZ ÉN VOLTAM!!!Ja,és persze nem estem teherbe.Hízni is lehet,fogyni is,ki hogyan reagál,egyén függő.

Sok sikert kívánok:Lizy

2008. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Jelenleg én is 53 kg vagyok, remélem nem esek bele abba, amibe te. Nagyon sajnállak! Mennyi ideje tart nálad ez a betegség? Mert én még nagyon az elején vagyok, nem látom a végét ennek az útnak...

2008. dec. 1. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én Clostilbegyt,Norcolut és társait kapom.15 kilót híztam,semmi nem jön rám,az egész "ruhatárat" le kellett cserélni.Ráadásul hiába veszek meg egy nadrágot,1 hónap mulva nem jön rám.75 kiló vagyok,60 voltam.Persze a baba a cél,s így nem is hisztizek én ezen,de azért kellemetlen kicsit..
2008. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én cirka 35kg-t híztam, mire az egyik orvos rájött, hogy hoppá! ezért hízik, közben meg azzal szekáltak, hogy fogyak le!

A Metformint szedem, azóta tudok fogyni, de addig bármit csináltam, sport, diéta, még a víztől is híztam.

2008. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!