Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy beagyazodas miatt...

Lehet, hogy beagyazodas miatt ereztem az alábbi tüneteket?

Figyelt kérdés
erös hasszurkaim voltak hol eggyik hol a masik oldalon a petefeszkemnel,majd ez elmult a köldököm aladt jobb oldalt erös szurasokat erztem,es azota fajnak a melleim,es a derekam, minden aldott este felpuffadok.Szorulasom is van.Volt kremes feher folyasom de elmult.Most szaraz vagyok.A mensimig 1-hetem van.Köszi ha valaszoltok!
2008. dec. 1. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Először is, nem fogod tudni ezek alapján megmondani, hogy babázol, mert: 1. lehet a szorulás miatt érzed magad így, szúrás feszítés, fájdalom. És a szorulás bármitől lehet.

2. fáj a melled, derekad. Mellfájás: megnyomtad, vagy a melltartó kényelmetlen, esetleg ha új, akkor nem jó a fazonja, szimplán hízol és nő... Nekem is fájdogált mégsem voltam terhes... sőt ugyan azok a tüneteim voltak a terhességem előtt mint előtte a mensik előtt. Szóval mellfájás, nem jelez, pláne nem 1héttel a mensi előtt.

Derékfájás, a szorulás miatt, plusz rossz tartás.

3. folyás változása, mindenkinek változik... és eltérően, nekem két napig volt száraz, azután bőségesre vált... de volt olyan ciklusom, ahol végig bőséges volt:)

Kettő:

Ilyen kérdés nagyon sok van, és mindre válaszolunk, a válaszok nagyon hasonlóak. Szerintem ha visszaolvasol, találtál volna választ.


Félre ne érts, szurkolok, hogy mindaz, amit írtam ne legyen, jó és valóban a babóca miatt legyenek ezek a tüneteid... De sok ilyet olvasunk...

t

Kitartást az elkövetkező egy héthez, és szurkolok.

10hetes kismama

2008. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maximum a petefészekfájás és a mellfájás "utalhat" beágyazódásra.

Amikor terhes lettem, akkor én pl sejtettem hogy baba lesz, mert peteérés után 4-6 nappal már gyanús volt, ahogy szúrt a petefészkem és mintha mindjárt megjön olyan érzésem volt. Utána volt egy szünet a tünetek terén, aztán kb. peteérés után 10 naptól eléggé hasító alhasi szurkálásaim voltak és jött az aluszékonyság, leszakadó mellérzés, no meg a nega teszt. Nem is értettem, mert tudtam hogy terhes vagyok, jó hülyének éreztem magam (korai volt a teszt, közben meg nagyon furán éreztem magam testileg), aztán utána végre pozitív lett a peteérés utáni 13. napon. Kár hogy nem maradt meg a babám (7 hetesen elment), de hát ez van.

Mindenesetre a kérdésedre válaszolva van aki érzi a beágyazódást, én azok közé tartozom, és persze sokan mások, akik egészséges kisbabát szültek.


Ha nem volt sosem ilyen érzésed, akkor szerintem van remény.

Én megérzem amikor sikerül a baba, magamnál.

Ha ez az első próbálkozás a babára, és még sosem voltál terhes, és nagyon furcsállod amik történtek veled, akkor tényleg van esély. Persze van aki pl. direkt figyeli a tüneteket és felnagyítja magának. Csak te érzed hogy mit érzel konkrétan, senki más.


Nagyon drukkolok!

2008. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a következő tünetek jelezték a kisbabát.Sorrendbe írom:

1.fáradékonyság

2.szorulás!!!

3.könnyen elérzékenyültem

4.fájt a cicim

2008. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!