Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. naptól fáj a jobb petefész...

12. naptól fáj a jobb petefészkem néha fáj a bal is de jobban csak a jobb fáj föleg ha ülök. Ha lefekszem elmulik. Ma vagyok a 20. Mitől lhet ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyen nekem is volt, annyira fájt, hogy felegyenesedni is alig bírtam. Csináltak mindenféle kivizsgálást (labor, uh, vizelet...stb) Mire kiderült, hogy sima peteérés, csak ezt most jobban éreztem...

Amióta szültem, azóta szinte minden hónapban megérzem. majdnem menzeszgörcs szerű fájdalom. A nőgyógyász azt mondta, szedjek fogamzásgátlót (sose szedtem, inkább gumit használtunk)de amíg szedtem, használt, csak elég drága volt sajna...:( Most inkább eszünk, mint hogy fogamzásgátlót szedjek...:)

2008. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 centis ciszta miatt fajt igy. Szerintem menj el nogyogyaszhoz egy uh-ra, biztos ami biztos.
2008. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!