Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HOgy lehet a nyákot figyelni...

HOgy lehet a nyákot figyelni és megfelelően értékelni, hogy ha kétnaponta házaséletet élünk?

Figyelt kérdés
Peteérést szeretném észrevenni.
2010. aug. 12. 09:12
 1/2 letta88 ***** válasza:
100%

Szia!


Írok neked valamit,SEHOGY!!Én azt mondom ne figyelj semmire, az hogy két naponta vagytok együtt a legjobb.Élvezzétek az együttlétet, és meglátod ha jönnie kell a babónak jönni fog.Ha viszont érzed hogy szurkál a hasad alja akkor mindent bele.Mert minden ember más és lehet neked nem tojásfehérjés nyákod lesz hanem krémes.Engem tegnap világosított fel az orvos.Azt mondta kétnaponta együtt lenni, nem stresszelni jön majd az a baba.Gondoltam magamba könnyen beszélsz, de amúgy igaza van.Nekünk ez volt az első hónapunk hogy próbálkoztunk és megjött,amit nem bántam mert a gyógyszert a múlthónapban hagytam abba és meg kellett várnom hogy megjön-e rendesen.Nagyon sok szerencsét kívánok neked,és minél hamarabb repüljön felétek a gólya!!:-)

2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így felesleges nézegetni.

Ha 2 naponta együtt vagytok az tökéletes!

Előbb utóbb úgy is sikerül beletalálni.

De ajánlom még esetleg az ovutesztelést,nagyon okos találmány!

Sok sikert!

2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!