Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a korábbi műtétem miatt...

Ez a korábbi műtétem miatt van, vagy más oka is lehet a kevés mensimnek, és a petefészek fádalomra?

Figyelt kérdés

Már lassan 3hónapja volt egy ab-om (nem volt más választásom) és lehetőség babára...

Azóta megszakitással vagyunk együtt a férjemmel.Pénteken 30napra jött meg,multhónapban is 28.-án jött meg,és most is. De eddig mindig fájt a mellem. Sokkal kevesebb van mint műtét előtt volt.És most hogy megjött,sokat fj a petefészkem,de csak az.Nagyon kevés van. Ez lehet baba jele?


2008. nov. 30. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ab-om,fél éve egészségügyi okok miatt. Nekem semmi gondom nem volt utána a mensivel és nem is fájt semmim. Elég gyorsan helyrejöttem. De én is csak utána tudtam meg mennyi probléma merülhet fel egy ab után, és hálát adok az égnek hogy minden rendben van! Ha úgy érzed valami megváltozott pláne ha még fáj is és nem baba van a dologban, menj vissza a dokihoz hogy vizsgáljon meg. Jobb kizárni bármi szövődményt, mint nem észrevenni időben!
2008. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen.csak multhónapban minden rendben volt,igaz akko r is csak két napig tartott,és nekem sincs amugy semmi bajom,lekopogom.
2008. nov. 30. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak idő kell hogy helyreálljon a szervezeted! És ha nagyon kevés van, szinte alig és csak 1-2 napig akkor bizony akár baba is lehet:) Szerintem egy tesztet megér
2008. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 3 hónapja volt ilyen műtétem. Nekem azóta mensi előtt nincsenek fájdalmaim, pedig előtte voltak de rendesen! Azelőtt 7 napig tartott, most csak 5 és a lefolyása is sokkal másabb, most könnyebb minden. :-) Peteérésem is hamarabb van, az addig 32 napos ciklus most 29-30 nap. Szóval okozhat változásokat a műtét, mint látszik, de az általad említett tünetek miatt lehet baba is. Csinálj egy tesztet. És ha még nem akartok babát szerintem nem a legjobb módszer megszakítással védekezni, mert előváladék addig is van, amitől ugyanúgy teherbe lehet esni.
2008. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pénteken jött meg,de ma éppen hogy van,de ma csak barnás,nem vér szerű. ha elmúlik a mensi csináljak tesztet,vagy hagyjam? a melleim is picit fájnak:S
2008. dec. 1. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző vagyok. Én a helyedben tuti csinálnék. Legalább mi újság, és szerintem ha tényleg baba van, a teszt már ki fogja mutatni ha pénteken kellett volna megjönnie!
2008. dec. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább megtudod mi újság...
2008. dec. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt irtad "ha pénteken kellett volna megjönnie" meg is jött,pénteken és szombaton kicsi volt,vasárnap már kzedett barnásodni,tegnap ,meg ma,már csak barnázok. Multhónapban nem tartott ilyen sokáig a barnázás.Mindenesetre ha elmúlik csinálok egy tesztet hétfőn. köszi mindenkinek.
2008. dec. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!