Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat végez el...

Milyen vizsgálatokat végez el a doki?

Figyelt kérdés
Két hete késik,az 5.napon negatívat teszteltem,azóta nem mertem!Holnap megyek nőgyógyászhoz.
2008. nov. 30. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ma 10napja hogy késik.Én az 5-ik nap teszteltem negatívat.Én pénteken megyek majd a dokimhoz.

szerintem hasi uh lesz,vagy hüvelyi.De ha baba van nálad akkor kér majd labor vizsgálatot is,vér és vizelet.

Remélem mind a kettőnknél baba van.Nekünk akkor kapna egy kistesót a pici fiúnk.

Lécci írd majd meg hogy mi volt a dokinál,drukkolok neked!!

2008. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia.


Először is manuális úton megvizsgál,és amennyiben valami rendelleneset talál(akár babára utaló jel is persze),akkor lehet hogy elküld UH-ra,vagy laborba,vagy csak egyszerűen ad egy gyógyszert,miután persze teljesen kizárta a terhességét lehetőségét,ami meghozza a mensidet.MOndjuk,azt nem értem,hogy azóta miért nem teszteltél,olyan nincs hogy nem merek,a doki is ezt mondja majd.Én biztos akár 15-öt teszteltem volna addig,míg valami bizti eredményt nem kapok.

Szóval összegezve:Sztem így egy teszttel kezdi,majd megvizsgál kézzel,és ezen eredmények függvényében esetleg továbbküld UH-ra.

Sok sikert.Lizy

2008. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az első válaszolónak szorítok!Mindenképpen megírom majd,hogy mi volt a dokinál,rem.azt mondja,hogy BABA!!!
2008. nov. 30. 17:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyi még,hogy az első BABUKA lenne,azért vagyok ennyire izgatott!
2008. nov. 30. 18:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szorítok akkor neked!!!Nekem azóta sem jött meg,aminek nagyon örülök!!!!

akkor majd írj,sok sikert!!!!!

2008. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia!Sajna azt mondta,hogy még nincs BABA:((( Pedig azóta sincs semmi mensis dolog.Ez az első gy.szermentes hónapom és a hormonok zavarodtak meg.Szerdán kell mennem UH-ra akkor mindent megvizsgál,megmér és ha kell felir v.mi gy.szert hogy hamar sikerüljön a BABUKA!Rendes volt nagyon.A szerdai eredményt is megírom majd!Tőled pedig várom a pénteki beszámolót!Szorítok,hogy veled jobb hírt közöljenek!
2008. dec. 1. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom,komolyan:( De nem szabad feladni,új hónap új remény:)ami késik nem múlik!!

Bár az se jó ha nem a baba miatt miatt nem jön meg...

Nálam minden változatlan.

Pénteken este felé írok,hogy nálam mi a helyzet.

Szerdán pedig várom a jelentkezésedet,és ne legyél nagyon szomorú...(tudom könnyű mondani)

2008. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam tegnap dokinál,csinált egy hasi ultrahangot,mindent rendben talált,azt monda probálkozzunk mert nincs semmi gond,bármikor sikerülhet a BABA.Ez jó hír!Tegnap reggelre +jött,azt mondta köv.hónaptól már be fog állni normálisan.Hát rem.következő hónapban már meg se jön:) Ird meg mindenképpen mi volt pénteken!SZORÍTOK!!!
2008. dec. 4. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök,hogy végül is minden ok,ez a lényeg!!!

Új hónap új remény...szóval nem feladni!!!

Én csináltam azóta egy tesztet,de neg.lett.Viszont azóta sem jött meg.A cicim viszont fájdogál...

Akkor holnap este felé írok,köszi hogy drukkolsz:)

2008. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!

Hát..az ultarhangon nem látott semmit,de viszont hogy biztosra menjen vett tőlem vért.Mert azt mondta hogy lehet hogy még nagyon kicsi a terhesség,és ilyenkor még ultrahangal se lehet látni...de a vérben szinte egyből benne van a HCG hormon....ennek hétfőn lesz meg az eredménye.

Hát ez van,szerintem neg.lesz.De nem baj,mert ami késik nem múlik.Na meg igazából mi 1 év múlva szerettünk volna "bebabásodni" a párommal:)

Na mind egy,neked sok sikert kívánok,hogy minél előbb átéld a terhesség minden csodáját,hidd el szuper!!!!Én nagyon élveztem:)

Sok puszi neked:Bea

2008. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!