Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek, milyen tűnetei voltak...

Kinek, milyen tűnetei voltak amikor kiderült, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

[link]

Jövő héten tervezem az újabb tesztet, de nem tudom már mennyire bízhatok abban, hogy esetleg végre sikerült a baba. Amúgy kb. 1 hete olyan megjön érzésem van minden nap, ma is olyan mintha feszülne a hasam alja és néha-néha felvátva érzem kicsit a mellbimbómat is. Ha valaki ért a görbék elemzéséhez az vessen egy kis pillantást az enyémre is.


2008. nov. 30. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lehetsz terhes a görbéd alapján.Nekem is olyan érzésem volt, mintha megjönne, illetve émelygés, hányinger. Nekem olyan tünetem is volt, hogy nagyon hamar megébredtem minden nap kb 5-kor, amikor második babát akartunk és azt éreztem, hogy hamar megébredek már tudtam, hogy ismét terhes vagyok.Remélem neked is sikerült sok szerencsét.
2008. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már kb mensi előtt 1 héttel sejtettem hogy babás vagyok, mert egyszerűen vadászkutya szimatom lett:) Nem zavartak a szagok, viszont mindennek az illata erőteljesebb lett:)
2008. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eros mensiszeru gorcseim voltak, kb a 4.-5. hét kornyékén, kb 2 hétig tartott. Rettenetesen fáradékony voltam, minden délben aludtam volna (csak persze nem lehetett). A szagokra kb. 2 hónaposan lettem nagyon érzékeny. Ezenkívul végigkísértek az alvási problémák.
2008. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit a többiek leírtak+ nekem hidegrázás.
2008. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!