Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyások jellemzőek...

Milyen folyások jellemzőek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2007. dec. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sűrű fehér folyás szinte folyamatosan jelen van az első hónapokban. Van aki kivétel, de a többség ezt tapasztalja. Ha a színes sárgás vagy kellemetlen szagú, akkor azonnal menj orvoshoz, mert összeszedtél valami fertőzést, gyorsan ki kell kúrálni, különben veszélyeztetheti a terhességet. Van aki időnként "barnázik" (pár csepp barna folyás/vérzés), van akinek végig megmarad egy kisebb mennyiségű vérzés a szokott mensi idejében.
2007. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is volt valamennyi folyásom,de amióta babás vagyok,azóta nincs.Szerintem ez alkati kérdés.Szép terhességet kívánok!

11 hetes kismami

2007. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!