Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas a prolaktin-szint,...

Ha magas a prolaktin-szint, az miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Hosszabbak, vagy rövidebbek a ciklusok? Vagy egyéb tünetek?
2010. aug. 11. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ciklusom normális hosszúságú volt 28-29 nap, vérzésem erős volt és nagyon görcsöltem.Elhízott voltam. Nem tudtam fogyni. Nálam kb ennyi volt. És nem jött a babó. Endrokrinológus csináltatott egy hormonvérképet, majd kaptam gyógyszert rá és szépen csökkent, ettem a búzacsírát is joghurtba az is leviszi.
2010. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy volt olyan sorstársam akinek előtej féle csordogált..a melléből.
2010. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen ugyan azok a tüneteim voltak, mint az első hozzá szólónak! A mellemből is néha szivárgott vmi, de nem mindig, csak hébe-hóba.....


Azóta 21hetes kismama vagyok, be lett állítva a gyógyi. :)

Sok sikert!

2010. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem magas, de azért, mert még sokat szopizik a 20 hónapos gyerekem, úgyhogy nem igen fog összejönni így a kistesó amíg el nem választom. Legalábbis ezt mondta a dokim, mert vérzésem sem volt még szülés óta, úgyhogy peteérésem se volt még eddig.

Szóval nekem a szoptatás miatt magas, de emiatt nincs peteérésem sem :(

2010. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom, hogy nekem is a régi szopi miatt volt még mindig magas, vagyis rosszul írom, nem állt vissza a hormon rendszerem. :( A lányommal még 5 év után is volt tejem, pedig 20 hónapos koráig szopott csak. Nekem a mastodynon, ( remélem jól írtam )cseppek segítettek, rá 3hónapra már teherbe is estem. :)
2010. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rákerestem a Mastodynon cseppekre, nem is tudtam, hogy van ilyen :) Nekünk is el kéne már hanyni a cicit, mert ez már csak megszokás. Köszi a tippet! :)
2010. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!